Yarrah Żwirek zbrylający z glinki dla kota 7 kg

SKŁADNIKIEkologiczna glina OPISZbrylający żwirek BIO. Bez dodatków chemicznych, zapachowych i dtergentów. Jeden kilogram zbrylającego żwirku dla kotów Yarrah jest równie wydajny jak 2 kg konwencjonalnego żwirku! SPOSÓB UŻYCIANależy odciąć wystarczająco duży narożnik worka ze żwirkiem dla kotów...

48.68 zł

Cena za kg : 6.95zł

Dodaj do schowka

Opis

SKŁADNIKI
Ekologiczna glina

OPIS
Zbrylający żwirek BIO. Bez dodatków chemicznych, zapachowych i dtergentów. Jeden kilogram zbrylającego żwirku dla kotów Yarrah jest równie wydajny jak 2 kg konwencjonalnego żwirku!

SPOSÓB UŻYCIA
Należy odciąć wystarczająco duży narożnik worka ze żwirkiem dla kotów Yarrah i wypełnić czystą kuwetę warstwą o wysokości co najmniej 10-15 cm. Odległość między workiem a czystą kuwetą powinna wynosić 30 cm podczas napełniania.
Bryłki należy usuwać codziennie za pomocą odpowiedniej łopatki. Należy upewnić się, że w kuwecie zawsze jest optymalna warstwa o wysokości od 10 do 15 cm nowego, świeżego żwirku dla kota Yarrah. Nie należy mieszać żwirku dla kotów z produktami innych producentów.
Bryłki należy usuwać do odpadów komunalnych, NIGDY DO TOALETY. Świeży zbrylający żwirek dla kotów BIO firmy Yarrah można mieszać z glebą ogrodową jako naturalny nawóz.


ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym  miejscu.


Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A. Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Ocena 

bardzo przydatny produkt, zwłaszcza jeżeli posiadamy zwierzątka w domu, ja mam właśnie 2 koty ale cena produktu jest dla mnie nie do udżwignięcia. Jeżeli pojawi się tańszy , podobny produkt, może skorzystam z oferty. Tymczasem daję 4 gwiazdki, odejmując jedną za mało przystępną cenę

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yarrah Żwirek zbrylający z glinki dla kota 7 kg

  • Producent: Yarrah
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8714265973727
  • EAN: 8714265973727