Sanytol Spray przeciw roztoczom 300 ml

  • Sanytol
  • 3045206351003
Spray przeciw roztoczom niszczy 100% roztoczy obecnych w tkaninach. Nie plami, bezzapachowy, bezwonny.
23,99
Cena za L : 79.97zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł

Opis

Roztocza sprawiają, że wiele osób nie jest w stanie przespać nawet kilku godzin bez potrzeby kichnięcia i wydmuchania nosa. Firma Sanytol zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wprowadziła na rynek specjalny preparat, który usuwa w stu procentach wszelkiego rodzaju roztocza i pluskwy. W ten sposób nie trzeba martwić się już o nieprzyjemne dolegliwości i można cieszyć się długim oraz spokojnym snem.

Jedną z cech kluczowych tego produktu jest to, że potrafi zadziałać nie tylko na w pełni dojrzałe osobniki, ale również na wszystkie formy je poprzedzające. Niezależnie od tego, czy szkodniki są w formie larw, nimf czy dorosłych osobników, preparat ten poradzi sobie równie dobrze i w pełni wyeliminuje je z przestrzeni. Jednocześnie zapobiega ich rozmnażaniu, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ich powrót w krótkim czasie. Producent zapewnia aż 4 miesiące bez roztoczy.

Produkt firmy Sanytol nie tylko skutecznie pozbywa się roztoczy, ale jest również bardzo delikatny dla tworzyw, z którymi ma styczność. Bez względu na to, czy zostanie zastosowany na pościeli, materacach, zasłonach, dywanach, czy innych tekstyliach, nigdy nie pozostawia plam. Jest również bezwonny, co sprawia, że nie koliduje z ulubionymi płynami do prania.

Firma Sanytol to ekspert w dziedzinie dezynfekcji bez użycia chloru, istniejący na rynku już od ponad 20 lat. Oferta, którą proponuje, zaciekawiła już tysiące użytkowników, a wszystko to przez wysoką jakość i niską cenę.

Szczegóły - Sanytol Spray przeciw roztoczom 300 ml

  • Producent: Sanytol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3045206351003
  • EAN: 3045206351003
  • Wymiary: 23 x 12.2 x 4.1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>