Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

Septicol uniwersalne kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych. Profesjonalna, dwukomorowa formuła kapsuł przeznaczona do prania tkanin białych i kolorowych, w szczególności fartuchów, ręczników, pościeli i maseczek. Skutecznie usuwa plamy, pozostawiając czyste i pachnące tkaniny. Zapewnia...

19.99

-17%

23.99 zł

Cena za szt. : 0.67zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych to uniwersalny i skuteczny środek do prania. Przeznaczony jest do białych i kolorowych tkanin, w szczególności ręczników, pościeli, maseczek i fartuchów. Podwójna, profesjonalna formuła kapsułek Universal Power Duo-Caps skutecznie usuwa plamy, zapewniając higieniczną czystość i niezwykłą świeżość.

Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych nie zawierają szkodliwych dla środowiska fosforanów. Przeznaczone są do użytku w wysokich temperaturach, dlatego sprawdzą się podczas prania mocno zabrudzonych tkanin oraz odzieży ochronnej i medycznej (m.in. fartuchy, maseczki).
Wśród innych produktów dostępnych na rynku, Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych wyróżnia skoncentrowany i skuteczny w usuwaniu zabrudzeń skład.

SEPTICOL to marka należąca do polskiej firmy MADONIS, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków, a także środków czystości. Seria specjalistycznych środków czystości SEPTICOL powstała w odpowiedzi na obecnie panującą pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. Producent wsparł polskie szpitale, dostarczając im wysokiej jakości i zapewniające bezpieczeństwo higieniczne środki czystości. 

Firma MADONIS posiada 100% kapitału polskiego, a do produkcji swoich preparatów wykorzystuje wyłącznie polskie składniki, pochodzące od polskich dostawców. Dzięki ciągłemu prowadzeniu badań naukowych i inwestowaniu w nowe technologie zapewnia najwyższe standardy jakości.

Składniki - Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% kompozycja zapachowa, fosfoniany, substancje konserwujące (2 bromo-2-nitropropane-1,3-diol, 2-oktylo-2H-izotiazol-3-on), rozjaśniacz optyczny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka – jedno pranie dozowanie na 4,5 kg tkaniny.

Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawartość/Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów opróżnianych przez uprawnioną firmę. Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Zamknąć opakowanie bezpośrednio po wyjęciu kapsułki.

Opakowanie przechowywać w suchym dobrze wentylowanym miejscu. Nie przebijać, nie rozcinać kapsułek. Nie używać do prania wełny i jedwabiu. Stosować się do zaleceń producenta odzieży podanych na metce odzieży. Temperatura przechowywania 5-30°C.

Dane producenta/dystrybutora

Madonis Sp. z o.o., ul. Bolesławiecka 15 A, 98-400 Wieruszów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

  • Producent: Septicol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902643090248
  • EAN: 5902643090248
  • Wymiary: 30 x 22 x 5 cm

Inni Klienci kupili również