NOWOŚĆ Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

Septicol uniwersalne kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych. Profesjonalna, dwukomorowa formuła kapsuł przeznaczona do prania tkanin białych i kolorowych, w szczególności fartuchów, ręczników, pościeli i maseczek. Skutecznie usuwa plamy, pozostawiając czyste i pachnące tkaniny. Zapewnia...

21.99 zł

-8%

23.99 zł

Cena za szt. : 0.73zł

Dodaj do schowka

Opis

Septicol uniwersalne kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych. Profesjonalna, dwukomorowa formuła kapsuł przeznaczona do prania tkanin białych i kolorowych, w szczególności fartuchów, ręczników, pościeli i maseczek. Skutecznie usuwa plamy, pozostawiając czyste i pachnące tkaniny. Zapewnia higieniczną czystość. Nie zawiera fosforanów. Przeznaczone do użytku w szerokim zakresie temperatur (30-90°C).

Wydajna formuła jedna kapsułka = jedno pranie. Powłoka kapsułek rozpuszcza się całkowicie nawet w niskiej temperaturze wody. Przebadany dermatologicznie.

Składniki - Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% kompozycja zapachowa, fosfoniany, substancje konserwujące (2 bromo-2-nitropropane-1,3-diol, 2-oktylo-2H-izotiazol-3-on), rozjaśniacz optyczny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka – jedno pranie dozowanie na 4,5 kg tkaniny.

Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawartość/Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów opróżnianych przez uprawnioną firmę. Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Zamknąć opakowanie bezpośrednio po wyjęciu kapsułki.

Opakowanie przechowywać w suchym dobrze wentylowanym miejscu. Nie przebijać, nie rozcinać kapsułek. Nie używać do prania wełny i jedwabiu. Stosować się do zaleceń producenta odzieży podanych na metce odzieży. Temperatura przechowywania 5-30°C.

Dane producenta/dystrybutora

Madonis Sp. z o.o., ul. Bolesławiecka 15 A, 98-400 Wieruszów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 30 szt.

  • Producent: Septicol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902643090248
  • EAN: 5902643090248
  • Wymiary: 30 x 22 x 5 cm