Seria Świat Fizyki


Seria Świat Fizyki Wydawnictwa ZamKor to zbiór podręczników i zeszytów ćwiczeń z zakresu fizyki, dostosowanych do podstawy programowej gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Podręczniki należące do serii są przeznaczone dla osób o różnorodnych zainteresowaniach i możliwościach. Podręczniki podzielone są na części, rozdziały i paragrafy, które zawsze kończą się podsumowaniem. Na końcu każdego rozdziału znajdują się repetytoria i testy, pozwalające uczniom na sprawdzenie wiedzy. Z pomocą uczniom przychodzą przykłady rozwiązań zadań oraz zadania jakościowe i obliczeniowe, do których odpowiedzi znaleźć można na końcu podręcznika.

W podręcznikach znajdują się zarówno obowiązkowe doświadczenia, jak również opisy innych, ciekawych i prostych doświadczeń, które uczeń może wykonać samodzielnie. Znaleźć można także polecenia odsyłające uczniów do skorzystania z Internetu.

Układ i treść zeszytów ćwiczeń może z powodzeniem zastąpić tradycyjny zeszyt przedmiotowy. Prowadzenie zeszytu ćwiczeń skłania ucznia do logicznego myślenia, generowania pomysłów, rozumowania oraz formułowania swoich rozważań. 

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 38,61 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 29,61 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 29,84 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 19,71 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 39,06 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,89 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe