Softlan Płyn do płukania tkanin Windfrisch Koncentrat 1 l

Niemiecka jakość zawarta w płynie do płukania Softlan. Jest wyjątkowo wydajny i skuteczny. Twoje ubrania będą intensywnie pachnieć, a ich miękkość Cię zaskoczy. Softlan świetnie chroni tkaniny i zapobiega ich elektryzowaniu się. SOFTLAN Koncentrat do płukania jest: skuteczny; nadaje ubraniom piękny...

7.99

Cena za L : 7.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Softlan Płyn do płukania tkanin Windfrisch - Koncentrat to wydajny i skuteczny, skoncentrowany płyn do płukania, nadający ubraniom świeży zapach prania suszonego na świeżym powietrzu. Jest przeznaczony do płukania zarówno kolorowych, jak i białych tkanin. Wysoka zawartość wyselekcjonowanych składników zapewnia tkaninom ochronę, nadaje im niezwykłą miękkość i zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.

Dzięki zawartości skoncentrowanych składników pielęgnujących i zmiękczających Softlan Płyn do płukania tkanin Windfrisch nie z pozostawia zacieków, nadaje tkaninom miękkość oraz zapewnia ochronę przed zniszczeniem i sprawia, że wyglądają jak nowe. Działanie antystatyczne zapobiega elektryzowaniu. Płyn do płukania Softlan ułatwia prasowanie oraz zapobiega nadmiernemu gnieceniu się ubrań. Jego specjalna formuła i skład najwyższej jakości środków chemicznych sprawiają, że może być ON używany do płukania najbardziej delikatnych tkanin i ubrań.

Colgate Palmolive Gaba to producent wysokiej jakości kosmetyków i środków chemicznych. Cieszy się popularnością i uznaniem klientów na całym świecie już od 1820 roku. Jedną z marek stworzonych przez ten koncern jest Softlan, który oferuje niezwykle skuteczne i skoncentrowane płyny do płukania tkanin.

Produkty firmy Colgate Palmolive GABA zostały docenione na całym świecie. Koncern może pochwalić się m.in. nagrodą Partnera Roku programu ENERGY STAR ® 2020 oraz wysokim miejscem w rankingach, takich jak ranking 200 najbardziej etycznych firm, lista 100 najlepszych partnerów Green Power, czy ranking top 5 najlepszych pracodawców.

Składniki - Softlan Płyn do płukania tkanin Windfrisch Koncentrat 1 l

5% substancje powierzchniowo czynne, substancje zapachowe, kwas mlekowy, lilial, cytrynelol, heksyl cynamonowy, linalol.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dla bardzo miękkiego prania dodać 55 ml płynu na 4-5 kg tkanin, dla miękkiego prania dodać 29 ml płynu na 4-5 kg tkanin.

Przechowywać w miejscach suchych, w temperaturze powyżej 0,0°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Trzymać poza zasięgiem dzieci, unikać kontaktu z oczami, w wypadku dostania się do oczu przepłukać wodą, w wypadku spożycia natychmiastowo zasiągąć pomocy lekarza.

Informacja alergenna

Lilial, cytrynelol, heksyl cynamonowy, linalol.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Softlan Płyn do płukania tkanin Windfrisch Koncentrat 1 l

  • Producent: Softlan
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8718951218017
  • EAN: 8718951218017
  • Wymiary: 26.5 x 9 x 6 cm

Inni Klienci kupili również