Sprzedaż produktów i usług reklam. podr. EKONOMIK

Przeznaczenie podręcznika:zawód: technik organizacji reklamykwalifikacja: A.26. Sprzedaż produktów i usług reklamowychWszystkie zagadnienia zostały omówione w podręczniku w sposób maksymalnie praktyczny i zobrazowane licznymi wzorami dokumentów, wyliczeniami, a także przykładami rzeczywistych...
33,60

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,43 zł

Opis

Przeznaczenie podręcznika:
zawód: technik organizacji reklamy
kwalifikacja: A.26. Sprzedaż produktów i usług reklamowych
Wszystkie zagadnienia zostały omówione w podręczniku w sposób maksymalnie praktyczny i zobrazowane licznymi wzorami dokumentów, wyliczeniami, a także przykładami rzeczywistych zdarzeń, w których autor uczestniczył. Książka napisana jest prostym, nieskomplikowanym językiem i zawiera wyjaśnienie wielu wyrażeń z języka branżowego stosowanego na rynku reklamowym. Oferuje podstawowy zasób wiedzy, niezbędny do rozpoczęcia pracy w podmiotach rynku reklamowego - dlatego może być przydatna również dla osób, które poszukują pracy w reklamie lub niedawno ją rozpoczęły.
Książka zawiera:
23 tabele
20 fotografii
14 rysunków
18 wzorów
110 przykładów
200 stron formatu B5

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Sprzedaż produktów i usług reklam. podr. EKONOMIK" opublikowało Wydawnictwo Ekonomik Musiałkiewicz.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została wydana w 2016. Od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zapakować do szkolnej torby.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Sprzedaż produktów i usług reklam. podr. EKONOMIK

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>