Marketing. Podręcznik

W podręczniku w bardzo przystępny sposób wyjaśnione są podstawowe pojęcia z zakresu marketingu. Dużą zaletą podręcznika jest wzbogacenie treści teoretycznych licznymi przykładami, które przybliżają uczniom omawiane zagadnienia. W roku szkolnym 2014/2015 podręcznik może być wykorzystywany w...
24,49 * 25,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,88 zł

Opis

W podręczniku w bardzo przystępny sposób wyjaśnione są podstawowe pojęcia z zakresu marketingu. Dużą zaletą podręcznika jest wzbogacenie treści teoretycznych licznymi przykładami, które przybliżają uczniom omawiane zagadnienia.

W roku szkolnym 2014/2015 podręcznik może być wykorzystywany w szkołach, które realizują programy nauczania opracowane zarówno na podstawie „nowej” jak i „starej” podstawy programowej kształcenia w zawodach.

Podręcznik jest przeznaczony do kształcenia w zawodach technik ekonomista, technik handlowiec i technik rachunkowości, ale może być wykorzystywany również w szkołach kształcących w innych zawodach, w których uczniowie powinni poznać podstawowe zagadnienia z zakresu marketingu.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Marketing. Podręcznik" wydało Wydawnictwo Ekonomik Musiałkiewicz.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Marketing. Podręcznik został opublikowany w 2014 roku. "Marketing. Podręcznik" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Marketing. Podręcznik

 • Tytuł: Marketing Podręcznik
 • Autor: Jacek Musiałkiewicz
 • MEN: 31/97
 • Wydawnictwo Ekonomik Musiałkiewicz
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 156
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377350379
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoły ponagdimnazjalne
 • ISBN: 9788377350379

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>