Podstawy marketingu. Podręcznik do kwalifikacji PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego

Podręcznik obejmuje sześć rozdziałów. W książce wyjaśniono zagadnienia rynku, marketingu i marketingu-mix, ceny, dystrybucji oraz promocji marketingowej, a także zachowanie nabywców na rynku i segmentację rynku. Przedstawiono również rodzaje i procedury badań marketingowych oraz strategiczne...
39,78

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,79 zł

Opis

Podręcznik obejmuje sześć rozdziałów. W książce wyjaśniono zagadnienia rynku, marketingu i marketingu-mix, ceny, dystrybucji oraz promocji marketingowej, a także zachowanie nabywców na rynku i segmentację rynku. Przedstawiono również rodzaje i procedury badań marketingowych oraz strategiczne planowanie marketingowe. Rozdziały zakończone są ćwiczeniami. Na końcu podręcznika zamieszczono bibliografię oraz indeks rzeczowy.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja Podstawy marketingu. Podręcznik do kwalifikacji PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego została przygotowana przez Wydawnictwo EMPi2.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Jaka jest data wydania podręcznika "Podstawy marketingu. Podręcznik do kwalifikacji PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego"?
Ta pozycja została opublikowana w 2020 r. "Podstawy marketingu. Podręcznik do kwalifikacji PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Podstawy marketingu. Podręcznik do kwalifikacji PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>