Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Ćwiczenia

Zbiór ćwiczeń jest dokładnie dostosowany do treści i układu podręcznika Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Może być wykorzystywany w szkołach realizujących podstawy programowe kształcenia w zawodzie technik organizacji reklamy z 2012 r. i z 2017 r. Książka zawiera 219 ćwiczeń, różnorodnych pod...
21,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł

Opis

Zbiór ćwiczeń jest dokładnie dostosowany do treści i układu podręcznika Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Może być wykorzystywany w szkołach realizujących podstawy programowe kształcenia w zawodzie technik organizacji reklamy z 2012 r. i z 2017 r.

Książka zawiera 219 ćwiczeń, różnorodnych pod względem formy i stopnia trudności. Wiele z nich polega na analizie rzeczywistych reklam występujących na rynku i ich rozwiązanie wymaga skorzystania z internetu. Aby ułatwić uczniom dostęp do reklam w internecie, w ćwiczeniach zamieszczono kody QR i skrócone linki.

Ćwiczenia zawarte w książce polegają m.in. na:

 • analizowaniu reklam zamieszczonych w książce oraz w różnych mediach i udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące tych reklam;
 • dopasowywaniu pojęć do odpowiadających im charakterystyk lub definicji;
 • charakteryzowaniu poznanych pojęć i zjawisk;
 • wyszukiwaniu w różnych źródłach odpowiedzi na pytania;
 • określaniu różnic pomiędzy różnymi pojęciami i zjawiskami;
 • uzupełnianiu luk w zdaniach;
 • sporządzaniu notatek;
 • rozstrzyganiu o poprawności różnych tez;
 • obliczaniu różnych wielkości;
 • sporządzaniu i uzupełnianiu dokumentów;
 • wyszukiwaniu informacji w internecie;
 • odpowiadaniu na pytania na podstawie tekstu.

Ćwiczenia zostały skonstruowane tak, aby oprócz poznawania i utrwalania materiału wspomagały zdobywanie przez uczniów ważnych i przydatnych współcześnie umiejętności, jak wyszukiwanie i selekcjonowanie informacji, krytyczne myślenie, czy tworzenie i przedstawianie treści.

Rozwiązywanie ćwiczeń pozwoli również uczniom na doskonalenie różnych kompetencji kluczowych m.in. porozumiewania się w języku ojczystym oraz kompetencji matematycznych, informatycznych i społecznych.

Książka może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają procedurze dopuszczania przez Ministra Edukacji Narodowej ani nie są umieszczane w żadnych urzędowych wykazach. Decyzja o tym, czy i jakie materiały stosować, należy wyłącznie do nauczyciela. Materiały ćwiczeniowe powinny być jednak zamieszczane w szkolnych wykazach podręczników i podawane do publicznej wiadomości.

Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania wysyłamy w formie elektronicznej tylko nauczycielom. Informacje o tym, w jaki sposób można otrzymać odpowiedzi do ćwiczeń i inne materiały dodatkowe, znajdują się na tej stronie.

FAQ

Sprawdź Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Ćwiczenia" opublikowało Wydawnictwo Ekonomik Musiałkiewicz.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


W którym roku został wydany "Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Ćwiczenia"?
Rok wydania tej publikacji to 2018. Od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Ćwiczenia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>