Matematyka z plusem 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do liceum i technikum. Po szkole podstawowej

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
45,99 * 55,16 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,48 zł

Opis

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej.

Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania.

Książka mieści dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami – zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomogą kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami.

Publikacja spełnia kryteria Ustawy o systemie oświaty oraz wymogi podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.

FAQ

Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Matematyka z plusem 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do liceum i technikum. Po szkole podstawowej"?
Autorami książki są Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Matematyka z plusem 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do liceum i technikum. Po szkole podstawowej" wydało Wydawnictwo GWO.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
964/1/2019 to numer dopuszczenia MEN podręcznika. Potocznie nazywany numerem MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez pracowników Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami jakościowymi.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, jakim jest matematyka.


Jaki jest zakres nauczania tej książki?
Ten podręcznik dedykowany jest dla poziomu podstawowego.


O wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i artystycznych.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Matematyka z plusem 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do liceum i technikum. Po szkole podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią serii "MATEMATYKA Z PLUSEM".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Ile stron zawiera ta pozycja?
224 to długość podręcznika "Matematyka z plusem 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do liceum i technikum. Po szkole podstawowej".
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z plusem 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do liceum i technikum. Po szkole podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>