Substral Nawóz do borówki Magiczna Siła 350 g

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz do borówek. Wpływa na obfite kwitnienie borówki amerykańskiej. Zapewnia szybko widoczne efekty. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat, sprawia, że...
17,99
Cena za kg : 51.4zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,28 zł

Opis

Substral Magiczna Siła

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz do borówek. Wpływa na obfite kwitnienie borówki amerykańskiej. Zapewnia szybko widoczne efekty. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat, sprawia, że opakowanie wystarczy nawet na kilkaset litrów wody. Nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem, zapewnia szybkie i widoczne efekty. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokoi wszystkie potrzeby borówki amerykańskiej.

Nawóz Magiczna Siła do Borówki Amerykańskiej:

  • Specjalistyczny nawóz interwencyjny do borówek.
  • Obfite kwitnienie borówki amerykańskiej.
  • Nawożenie dolistne i doglebowe.
  • Wysoka wydajność.

Szczegóły - Substral Nawóz do borówki Magiczna Siła 350 g

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907487101358
  • EAN: 5907487101358
  • Wymiary: 22 x 5.5 x 14 cm

Składniki - Substral Nawóz do borówki Magiczna Siła 350 g

NAWÓZ WE NPK 30+10+10 % (m/m). Azot (N) całkowity 30%, w tym amonowy 2,1%, azotanowy 3,3%, amidowy 24,6%, pięciotlenek fosforu (P2O5) 10% rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, tlenek potasu (K2O) 10% rozp. w wodzie z mieszaniną mikroskładników pokarmowych bor (B) 0,02% rozpuszczalny w wodzie, miedź (Cu) 0,015% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA, żelazo (Fe) 0,12% rozp. w wodzie, schelatowane w DTPA, mangan (Mn) 0,06% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA, molibden (Mo) 0,010% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,015% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosowanie:

Nawożenie zasadnicze (doglebowe) - przez cały okres wegetacji. Uzyskujemy szybkie przyrosty - podlewanie wokół korzeni - dwa razy w miesiącu.

Nawożenie dolistne (interwencyjne) - w przypadku gdy rośliny słabo rosną, są zaniedbane, nie kwitną i i nie owocują - polewanie liści - raz na tydzień.

Nie polewać pąków kwiatów i nie nawozić w pełnym slońcu.

Proszek rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik na końcówkę węża.

Dawka podstawowa

Nawożenie doglebowe - 1 g na 1 L wody raz w tygodniu (dwie łyżeczki - około 10 g na konewkę 10 L)

Nawożenie dolistne - interwencyjne 0,5 g na 1 L wody (1 łyżeczka na 10 L).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>