Substral Nawóz do ogrodu Magiczna Siła 300 g

Promocja:
Piękny balkon
Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz do roślin i kwiatów ogrodowych. Jego zadaniem jest silna aktywacja rozwoju systemu korzeniowego - nawóz o bardzo dużej zawartości fosforu (52%) ułatwia przyjmowanie się roślin po posadzeniu, posianiu i rozsadzeniu. Nawóz można stosować raz w tygodniu,...
16,99
Cena za kg : 56.63zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,91 zł

Opis

Substral Magiczna Siła

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz do roślin i kwiatów ogrodowych. Jego zadaniem jest silna aktywacja rozwoju systemu korzeniowego - nawóz o bardzo dużej zawartości fosforu (52%) ułatwia przyjmowanie się roślin po posadzeniu, posianiu i rozsadzeniu. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat, sprawia, że opakowanie wystarczy nawet na kilkaset litrów wody. Nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem, zapewnia szybkie i widoczne efekty. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokoi wszystkie potrzeby twoich roślin w ogrodzie.

Nawóz Magiczna Siła Ogród:

  • Specjalistyczny nawóz interwencyjny do roślin i kwiatów ogrodowych.
  • Ułatwia aklimatyzację roślin po posadzeniu, posianiu i rozsadzeniu.
  • Bardzo dobrze przyswajany przez liście i korzenie.
  • Wysoka wydajność.

Szczegóły - Substral Nawóz do ogrodu Magiczna Siła 300 g

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907487100986
  • EAN: 5907487100986
  • Wymiary: 22 x 5.2 x 14 cm

Składniki - Substral Nawóz do ogrodu Magiczna Siła 300 g

NAWÓZ WE NPK 27+15+12 % (m/m) z mieszaniną mikroelementów. Azot (N) całkowity 27%, w tym amonowy 3,0%, azotanowy 3,6%, amidowy 20,4%, pięciotlenek fosforu (P2O5) 15% rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, 15% rozp. w wodzie, tlenek potasu (K2O) 12% rozp. w wodzie, z mieszaniną mikroskładników pokarmowych: bor (B) 0,03% rozp. w wodzie, miedź (Cu) 0,07% rozp. w wodzie, schelatowana EDTA, żelazo (Fe) 0,15% rozp. w wodzie, schel. DTPA, mangan (Mn) 0,07% rozp. w wodzie, schel. EDTA, molibden (Mo) 0,001% rozp. w wodzie, cynk Zn 0,07% rozp. w wodzie, schel. EDTA.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosowanie:

Proszek rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik na końcówkę węża.

Nawożenie doglebowe i dolistne w ogrodzie.

Dawka podstawowa

Ogród, rośliny domowe - 1 g na 1 L wody raz w tygodniu (dwie łyżeczki - około 10 g na konewkę 10 L)

Siew, rozsady - 1/2 dawki podstawowej

Pomidory - po kwitnieniu, co 7 dni

Nawożenie zasadnicze (doglebowe) - przez cały okres wegetacji, od pierwszych oznak wzrostu roślin do końca sierpnia. Uzyskujemy szybkie przyrosty - podlewanie wokół korzeni.

Nawożenie dolistne (interwencyjne) - w przypadku gdy rośliny słabo rosną, są zaniedbane, nie kwitną i wymagają szczególnej troski. W celu uzyskania większych wzrostów, lepszego wybarwienia igieł, bujnego kwiatostanu - polewanie liści.

Nie polewać pąków kwiatów i nie nawozić w pełnym słońcu. Nawóz można stosować nawet codziennie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>