Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń Świat fizyki. Klasa 8. jest ściśle skorelowany z podręcznikiem Świat fizyki do klasy 8. W tym zeszycie znajdują się ćwiczenia do wszystkich działów, które znajdują się w podręczniku. Każdy z działów jest podzielony na rozdziały, tak jak podręcznik. Praca z zeszytami aktywizuje...
21,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,95 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń Świat fizyki. Klasa 8. jest ściśle skorelowany z podręcznikiem Świat fizyki do klasy 8. W tym zeszycie znajdują się ćwiczenia do wszystkich działów, które znajdują się w podręczniku.

Każdy z działów jest podzielony na rozdziały, tak jak podręcznik. Praca z zeszytami aktywizuje ucznia, skłania do przeprowadzania rozumowania, ścisłego formułowania myśli, poszukiwania nowych rozwiązań. W zeszycie znajdują się zadania różnego typu:

  • zadania obliczeniowe
  • zadania problemowe
  • zadania testowe
  • zadania z wykorzystaniem tekstów źródłowych
  • zadania z odniesieniami do Internetu
  • doświadczenia
  • logogryfy

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8. Szkoła podstawowa"?
Maria Rozenbajgier, Ryszard Rozenbajgier są autorami tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8. Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Publikując 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 000 000 000 egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 112 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawiera znaczące i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas Szkoła podstawowa 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest fizyka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>