Targroch M±ka kokosowa 1 kg

M±ka kokosowa  powstaje w skutek zmielenia, bardzo drobno, wiórków kokosowych. Zawiera o wiele więcej białka i błonnika niż m±ka pszenna, więc jest idealna dla osób, które s± na diecie niskowęglowodanowej.  Ciekawostki: ze względu na wysok± zawarto¶ć błonnika, m±ka kokosowa sprzyja usuwaniu z...

7.69 zł

-4%

7.99 zł

Cena za kg : 7.69zł

Dodaj do schowka

Opis

Targroch m±ka kokosowa to kolejna zdrowa alternatywa białej m±ki pszennej, która urozmaici każde danie. M±kę kokosow± uzyskuje się z mi±ższu kokosa - jest produktem ubocznym powstałym na drodze wytwarzania oleju i mleka kokosowego. Pomimo delikatnego posmaku i aromatu kokosa nie jest słodka - można j± zatem wykorzystywać przy większo¶ci potraw.

Kokos jest niezast±pionym Ľródłem rzadko spotykanych kwasów tłuszczowych. Zawiera także duże ilo¶ci błonnika i białka. Z tego względu polecana jest osobom regularnie uprawiaj±cym aktywno¶ć fizyczn± oraz dzieciom i młodzieży w okresie dojrzewania - wtedy zapotrzebowanie organizmu na białko jest największe. M±ka kokosowa jest również bogata w żelazo.

Popularne zastosowania m±ki kokosowej:
●    odpowiednia jako dodatek do płatków ¶niadaniowych czy owocowych koktajli - m±kę t± można spożywać także na surowo
●    alternatywa dla standardowych m±k używanych w wypiekach jak i w przypadku dań wytrawnych (np. jako panierka do mięsa) oraz bułki tartej
●    idealna do nale¶ników czy spodów pizzy
●    wykorzystywana przy zagęszczaniu zup i sosów
●    odpowiednia dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, ponieważ nie zawiera glutenu

Opakowanie zawiera 1 kilogram m±ki kokosowej. By jak najdłużej zachować ¶wieżo¶ć produktu, zaleca się przechowywanie w naturalnej temperaturze otoczenia, w zamkniętym pojemniku.

Targroch to ceniona na polskim rynku spożywczym marka skupiaj±ca się na dystrybucji produktów ekologicznych, niemodyfikowanych i pozbawionych konserwantów. W szerokiej ofercie sprzedaży posiada produkty pochodzenia ro¶linnego, które stanowi± zdrow± alternatywę dla używanych dotychczas niskowarto¶ciowych składników diety. Przystępne ceny i certyfikowane produkty sprawiaj±, że zdrowy tryb życia nie jest zarezerwowany dla nielicznych, a dostępny dla każdego.
 

Recenzje

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch M±ka kokosowa 1 kg