M±ka kokosowa

Jest 9 produktów.
13,49 * 14,85 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,93 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,82 zł
8,74 * 11,58 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,80 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,13 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,33 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,52 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 8,09 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 25,55 zł
7,69 * 10,22 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 10,04 zł

M±ka kokosowa to produkt zyskuj±cy w ostatnich latach na popularno¶ci. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to bogate Ľródło błonnika – zawiera go 10 razy więcej niż maka pszenna – a ten oczyszcza układ pokarmowy, ułatwia trawienie, reguluje poziom cukru i insuliny we krwi. Zawiera również więcej cennego budulca naszego organizmu, czyli białko, a także tłuszcze, głównie nasycone, które maj±  działanie przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Maka kokosowa jest produktem, który powinien być brany pod uwagę przez ludzi nietoleruj±cych glutenu, gdyż nie zawiera tego składnika. To ¶wietna alternatywa również dla osób na diecie niskowęglanowej. Pamiętać musimy o proporcjach, innych niż w przypadku tradycyjnych m±k pszennych, wła¶nie ze względu na wysok± zawarto¶ć błonnika.

Kiedy poznamy zapach, smak i przede wszystkim wła¶ciwo¶ci m±ki kokosowej, będzie nam niezwykle trudno z niej zrezygnować. Nie ma takiej potrzeby, bo jest bez trudu dostępna. Nasz sklep internetowy Bee ze zdrow± żywno¶ci± oferuje wiele jej  rodzajów, które ł±czy jedno – pochodz± z ekologicznych, certyfikowanych upraw orzechów kokosowych. Polecamy szczególnie:

-Look Food – przyjemny smak i zapach, duża zawarto¶ć błonnika
-Natur Avena – uzyskiwana z mi±ższu kokosa jako produkt uboczny przy produkcji oleju i mleczka kokosowego, wysoka warto¶ć białka i błonnika
-Targroch – bardzo drobno zmielone wiórki kokosowe, idealna dla osób na diecie niskowęglowodanowej
-Bio Planet - wyraĽny kokosowy zapach i delikatny słodki smak, idealna m±ka do wypieków, deserów sałatek owocowych musli i jogurtów
-Vivio – ¶wietna alternatywa dla m±ki, jak również cukru, ze względu na delikatny smak sprawdza się jako składnik wszelkich deserów i dań na słodko
-Big Nature – lekki posmak i aromat kokosa, nie jest to m±ka słodka, ma liczne wła¶ciwo¶ci prozdrowotne

M±kę kokosow± można wykorzystać więc tak samo, jak zwykł± m±kę, czyli do ciast, nale¶ników i jako zagęszczasz do zup, sosów, itd., jak również spożywać na surowo, jako dodatek do płatków, koktajli, owsianek deserów, dań mlecznych.

Przepisy na dania z tego niezwykle warto¶ciowego produktu znaleĽć można w pozycji “Kuchnia kokosowa. Kompletna ksi±żka”, przygotowanej specjalnie pod ten rodzaj m±ki. Znajdziesz j± w naszym sklepie. Życzymy zdrowia i smacznego!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe