Teekanne Herbata ziołowa Detox & Slim 20 x 1,6 g

Teekanne „Detox & Slim", kojąca herbatka ziołowa z zieloną herbatą wspomagająca naturalny proces oczyszczania. Ta herbatka to wyraziste połączenie zielonej herbaty i pokrzywy, które wspomaga naturalne oczyszczanie. Ciesz się dobrym samopoczuciem filiżanka za filiżanką. Detox & Slim, idealny...

7.99 zł

Cena za kg : 249.69zł

Dodaj do schowka

Opis

Wszyscy marzą o idealnej figurze, niestety nie każdy jest w stanie łatwo ją osiągnąć. Szukamy rozwiązania w diecie oraz ćwiczeniach, które wymagają od nas czasu i pieniędzy. Czasem rozwiązanie leży bliżej, niż sądziliśmy - bo w nas samych. Nierzadko przyczyną złego samopoczucia oraz szybkiego i nadmiernego przybierania na wadze są toksyny, które gromadzą się w naszym organizmie.

Pomocna może być w tej sytuacji herbata. Jej niezwykłe właściwości są znane od wieków. Warto więc spróbować Teekanne “Detox & Slim", która koi i wspomaga naturalne procesy w naszym ciele. Jest to oryginalna mieszanka ziół stanowiąca mix zielonej herbaty i pokrzywy.

Teekanne Herbata ziołowa. Detox & Slim pakowana jest w dwadzieścia torebek po 1,6 g. Woreczek zalewamy lekko przestygniętym wrzątkiem i trzymamy pod przykryciem około 3-4 minut.

Łatwość przyrządzenia i wygodne opakowanie sprzyja spożywaniu produktu, wszędzie gdzie chcemy i dołączaniu go do codziennej zbilansowanej diety.

Herbata Teekanne “Detox & Slim" jest zdrową alternatywą dla innych herbat zawierających sztuczne składniki.

Koncern TEEKANNE produkuje herbaty od ponad 135 lat. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowani specjaliści determinują nieustanną pracę nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które podobnie jak poprzednie, znane warianty zadowolą podniebienia konsumentów z całego świata.

100 g herbatki zawiera średnio: pokrzywa 51 g, herbata zielona 11g.

Składniki: pokrzywa (51%), mięta zielona, herbata zielona (11%), mięta pieprzowa, owoc dzikiej róży. Mieszanka herbatek ziołowych z zieloną herbatą.

Kraj produkcji: UE

Dane producenta: TEEKANNE Polska Sp. z o.o., Kokotów 810, 32-002 Kokotów PL

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Teekanne Herbata ziołowa Detox & Slim 20 x 1,6 g

  • Producent: Teekanne
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901086046799
  • EAN: 5901086046799
  • Wymiary: 14 x 7.4 x 6.3 cm