To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3

To się liczy! to podręcznik ze zbiorem zadań przeznaczony do nauki matematyki w branżowej szkole I stopnia. Jego główną zaletą są liczne nawiązania do sytuacji zawodowych. Zawiera różnorodne rozwiązania ułatwiające naukę, takie jak ćwiczenia wprowadzające w tematykę lekcji, przykłady rozwiązane...
52,99 * 57,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 50,34 zł

Opis

To się liczy! to podręcznik ze zbiorem zadań przeznaczony do nauki matematyki w branżowej szkole I stopnia.

Jego główną zaletą są liczne nawiązania do sytuacji zawodowych. Zawiera różnorodne rozwiązania ułatwiające naukę, takie jak ćwiczenia wprowadzające w tematykę lekcji, przykłady rozwiązane krok po kroku, ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności oraz zadania i lekcje dotyczące różnych branż.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3"?
Za treścią podręcznika stoją Karolina Wej, Wojciech Babiański.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
Nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to 967/3/2021. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, a także z kryteriami jakościowymi.

 
Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
152: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną grafikami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Kiedy wydano "To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3"?
Ta pozycja została wydana w 2021 r. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas BS 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej To się liczy.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>