Akcesoria do higieny jamy ustnej dla dzieci

Jest 150 produktów.
-2%
w magazynie
-2%
w magazynie

Dbanie o higienę jamy ustnej powinno zaczynać się jeszcze zanim na horyzoncie pojawiają się pierwsze ząbki. Proces ten w pierwszych miesiącach życia polega najpierw na czyszczeniu dziąseł, a później ich masażu w trakcie ząbkowania. To bardzo ważny etap w pielęgnacji malucha, służący kształtowaniu pozytywnych nawyków od najmłodszych lat. Dziecko przyzwyczajone do mycia zębów i dziąseł łatwiej opanuje i zrozumie ten obowiązek w przyszłości, gdy pojawi się pełne uzębienie. Rodzice natomiast zyskają pewność, że dołożyli wszelkich starań, aby właściwie zadbać o prawidłowy stan jamy ustnej swoich dzieci. Aby ułatwić sam proces i uprzyjemnić pierwsze kroki w pielęgnacji zębów, przygotowaliśmy ofertę dla najmłodszych, która zawiera następujące produkty:

  • szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec, wykonana z niezwykle delikatnego tworzywa; nakładka na palec jest całkowicie bezpieczna dla niemowlęcia i przyjemna podczas stosowania, pozwala delikatnie masować dziąsła i pielęgnować pierwsze ząbki,
  • szczoteczki do zębów dla dzieci i niemowląt w trzech rodzajach: pierwszy przeznaczony jest do mycia dziąseł, drugi do pierwszych ząbków, a trzeci przydaje się podczas czyszczenia pełnego uzębienia,
  • silikonowa szczoteczka całkowicie bezpieczna dla malucha, pozwala usunąć z jamy ustnej resztki pokarmu oraz zadbać o higienę zębów i dziąseł.

Konstrukcja poszczególnych szczoteczek pozwala na skuteczne utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej na każdym etapie rozwoju dziecka: przed i w trakcie ząbkowania, a także z pełnym uzębieniem. Delikatne włosie oraz obudowa nie powodują podrażnień ani uszkodzeń, właściwie wypełniają swoje zadanie. W okresie niemowlęcym proponujemy modele zakładane na palec, a wraz z rozwojem dziecka można zacząć używać modeli przeznaczonych do samodzielnego szczotkowania zębów przez najmłodszych.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe