Pieluchy i przewijanie › Torby i organizery

Jest 20 produktów.

Wyprawka dla niemowlęcia często składa się z ogromnej liczby przyborów, które zajmują mnóstwo miejsca i trudno utrzymać w nich porządek. Organizery i torby przeznaczone specjalnie na dziecięce akcesoria pozwolą nam trzymać wszystko w jednym pudle, a dzięki temu zawsze będziemy wiedzieć, gdzie czego szukać.

Przenośny organizer to praktyczne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych rodziców. Lekka, estetycznie wykonana skrzynka zmieści wszystkie przybory niezbędne do przewinięcia niemowlaka. Dzięki temu możemy mieć zawsze wszystko pod ręką, co jest szczególnie przydatne w dużych domach o kilku kondygnacjach – bez problemu przeniesiemy potrzebne rzeczy w jednej ręce z pokoju do pokoju i z piętra na piętro.

Przenośne organizery wyposażone są w rozmaite przegródki i szufladki pozwalające na posegregowanie i uporządkowanie przedmiotów. Mogą służyć zarówno jako pudło stale wypełnione kosmetykami, pieluszkami, mokrymi chusteczkami czy innymi przydatnymi rzeczami, ale świetnie sprawdzą się także jako skrzynka codziennego użytku, w której zawsze znajduje się to, co akurat jest nam najbardziej potrzebne.

Zaopatrzone w matę do przewijania, dużą przegrodę, wyjmowaną szufladkę oraz wykonane z trwałych, wolnych od ftalanów materiałów organizery posłużą nam przez długie lata, gdyż w miarę dorastania dziecka możemy zmieniać w nich ekwipunek i używać ich do różnych celów. Z czasem torbę czy organizer możemy przekształcić w poręczny pojemnik na dziecięce zabawki. Szeroki wachlarz dostępnych kolorów sprawi, że każdy rodzic wybierze model dla siebie.

Childhome Torba Mommy Bag granatowy -12%
w magazynie
Childhome Torba Mommy Bag brązowy -12%
w magazynie
Organizer na pieluszki szary -11%
33,99 zł 37,99 zł
Organizer na pieluszki szary
w magazynie
Childhome Torba Mommy Bag czarny -12%
w magazynie
Childhome Torba Mommy Bag szara -12%
349,99 zł 399,00 zł
Childhome Torba Mommy Bag szara
w magazynie
Childhome Torba Mommy Bag różowy -12%
w magazynie
Childhome Torba Mommy Bag kremowy -12%
w magazynie
Beaba Torba dla mamy Geneva Smart colors grey -14%
w magazynie
Lassig Torba z Akcesoriami Neckline Black Green Label -19%
wysyłka w 4 dni
Beaba Torba dla mamy Geneva II Blue marine granatowy -14%
wysyłka w 4 dni
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe