Pampers - pieluchy i pieluchomajtkiPampers to nie jedynie nazwa marki, to synonim słowa pielucha. W zasadzie - pielucha jednorazowego użytku. Marka, która zrewolucjonizowała świat, dała młodym mamą trochę wytchnienia, a dzieciom zapewniła wysoki komfort. Jak to się stało, że pieluszki Pampers podbiły świat i serca rodziców?

Pieluchy Pampers - to o nich myślisz, gdy ktoś mówi "noworodek"

Pierwsza myśli, która dociera do nas, gdy myślimy o opiece nad noworodkiem, to Pampers. Pampers jest w naszym słowniku bardziej powszechny od klasycznej pieluchy, a jak do tego wszystkiego doszło? Marka zrewolucjonizowała najpierw rynek amerykański w latach 50. i 60. XX wieku.

Pampersy stworzył Victor Millis - kochający dziadek, który chciał ułatwić proces przewijania swojego wnuka. Sam jeszcze wtedy nie wiedział, że tworzy historię. Te sławne jednorazowe pieluszki wtargnęły szturmem na rynek - najpierw z zapięciem w formie agrafki, później była to już taśma. Kolorowe wzory zaczęły pojawiać się wraz z kolejnymi modernizacjami. I tak aż do dziś.

Jak zmienił się Pampers?

Pampers dziś to symbol jakości i gwarancji bezpieczeństwa. Od samego początku pampersy są udoskonalane w taki sposób, aby dzieci były w nich szczęśliwe. I tak w latach 70. XX wieku wprowadzono:

  • pieluszki wysoko chłonne,
  • pieluszki dla niemowlaków,
  • pieluszki dla wcześniaków.

W kolejnych latach marka eksperymentowała - tworzyła zapięcia wielokrotnego użytku, używała nowych materiałów, wprowadziła ultra cienkie pieluszki, które jednocześnie absorbowały wilgoć jak żadne inne. Zadbano też o większy komfort maluszków i problemy z odparzeniem się skóry - stąd nowe, elastyczne boczki w Pampersach.

Mogłoby się wydawać, że Pampers nie może już nic więcej wymyślić. Tymczasem stworzono kilka nowych, zachwycających modeli, które dostępne są w naszym sklepie:

  • Pampers Premium - niesamowicie delikatne pieluszki dla najbardziej wrażliwej skóry, super chłonne i oddychające.
  • Pampers Activ-Baby-Dry - dla aktywnych dzieci. Mają warstwę ochronną pokrytą lotionem - dla gładkiej i delikatnej pupy. Również oddychają!
  • Pampers Harmonie - w trosce o alergików, całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka. To pieluszki testowane dermatologicznie, certyfikowane.

Chusteczki nawilżające i pieluchomajtki Pampers

Pampers to dziś nie tylko tradycyjne pieluszki. W ofercie firmy znajdziemy również cenne produkty pomocnicze, takie jak m.in.:

  • Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci,
  • Pampers Pieluchomajtki Pants (9-15 kg) 4,
  • Pampers Night Pants Pieluchomajtki.

Wybierając firmę Pampers, warto pamiętać, że kupujemy produkty firmy współpracującej od 2006 roku z UNICEF, m.in. przy walce z tężcem matki i noworodka. W ten sposób dodatkowo codziennie pomagamy dzieciom (i ich młodym mamom) urodzonym w innych częściach świata, w których często panują złe warunki do życia.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe