Pampers


 

Pampers to najstarsza i najbardziej znana w Polsce firma oferująca młodym rodzicom pomoc w dbaniu o higienę pociech. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych jednorazowa pielucha szybko podbiła serca polskich mam (i ojców) w latach 90. i już tam została. Produktom Pampers od przeszło ćwierćwiecza ufają rodzice i eksperci (stąd wiele nagród i wyróżnień w konkursach i plebiscytach). Nie ma w tym nic dziwnego. Zdrowy, suchy i spokojny sen dziecka to spełnienie życzeń niespokojnych rodziców.

W naszym internetowym sklepie znajdziesz wśród oferty Pampers:

  • Pieluszki jednorazowe w wielu rozmiarach (dla niemowląt od 2 do 18 kg) z różnych serii,
  • New Baby-Dry i Active Baby-Dry – wyjątkowo chłonne pieluszki, zapewniają suchą skórę maluszków aż do 12 godzin,
  • Sleep & Play – balsam pielęgnujący do stosowania na wewnętrzną powierzchnię, który chroni przed podrażnieniami,
  • Pieluchomajtki dla dzieci (już od 6 kg) – znacząco ułatwiają przewijanie,
  • Chusteczki nawilżające ze specjalną strukturą Soft Grip, zapewniającą skórze dziecka naturalne pH, dostępne w wersji Fresh Clean (z nutą aloesu) lub Sensitive dla wyjątkowo delikatnej skóry (o 15% grubsze).

Wybierając firmę Pampers, warto pamiętać, że kupujemy produkty firmy współpracującej od 2006 roku z UNICEF, m.in. przy walce z tężcem matki i noworodka. W ten sposób dodatkowo codziennie pomagamy dzieciom (i ich młodym mamom) urodzonym w innych częściach świata, w których często panują złe warunki do życia.

Pampers

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe