Uchwyty na kubki i haczyki do wózka

Jest 7 produktów.
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 59,00 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 25,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 65,00 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 35,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
99,99 * 115,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł

Podczas długich spacerów z dzieckiem w wózku często nosimy ze sobą różne przydatne przedmioty, zdarza nam się też niejednokrotnie wejść z maluchem do sklepu na szybkie zakupy czy kupić kawę na wynos, a czasem zabieramy z domu napój w kubku dla dziecka. Noszenie tego wszystkiego w rękach jest niepraktycznie, a nie zawsze możemy upchać te rzeczy w kieszonkach czy w koszyku pod wózkiem. Rozmaite uchwyty i haczyki będą w takich sytuacjach idealnym dodatkiem, który sprawi, że zwykły wózek stanie się maksymalnie funkcjonalny i praktyczny.

Uchwyty na kubki montowane za pomocą rączki na ramie wózka przytrzymają dla nas kubek albo butelkę bez ryzyka, że coś się rozleje. Mechanizm umożliwiający regulację wysokości i kąta nachylenia uchwytu pozwoli nam ustawić kubek w sposób najbardziej stabilny, tak by stał pewnie nawet na wyboistych ścieżkach.

Haczyki i uchwyty do wózka w formie karabińczyków będą doskonałym przedłużeniem ramy. Zawiesimy na nich siatkę z zakupami, torebkę albo torbę z zabawkami do piasku, a wybierając zestawy haków stworzymy także dodatkowe miejsce na prostokątną torbę-przybornik z akcesoriami dla dziecka. Haczyki utrzymają wagę nawet kilku kilogramów. Metalowe karabińczyki z kolei mają mnóstwo zastosowań – możemy je przymocować na rączce i zawiesić na nich siatki lub zamontować je w dowolnym miejscu na ramie wózka i wykorzystywać do różnych celów. Ograniczają nas tylko nasze własne potrzeby i wyobraźnia. A gdy dziecko wyrośnie z wózka, karabińczyki i uchwyty będą użytecznym gadżetem o szerokim zastosowaniu w gospodarstwie domowym.

Za pomocą karabińczyków na szyfr zabezpieczymy także wózek przed kradzieżą. Jest to szczególnie przydatne, gdy trzymamy nieużywany wózek przed domem lub w innym powszechnie dostępnym miejscu.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe