Zestawy herbat

Jest 25 produktów.

Zestaw herbat - wyjątkowa kompozycja zapachów i smaków - to idealny prezent, który wywoła u obdarowanej osoby ciepłe uczucia i skojarzenia. Upominek będzie zapewne zachętą do odpoczynku i chwili refleksji z kubkiem herbaty w ręku.

Oferowane przez nas zestawy herbat są często wzbogacone o eleganckie dodatki - filiżanki, kubki, dzbanki lub imbryki - w stonowanych kolorach i wzorach. Całość zestawu dopełnia estetyczne opakowanie, zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Wszystkie herbaty są w pełni naturalne a ich działanie prozdrowotne. Saszetki i opakowanie to najczęściej materiały ekologiczne.

Cenione i lubiane marki, takie jak Dar Natury, Sir Williams, Natjun, Pukka czy Oxfam Fair Trade trafiają w upodobania miłośników herbaty, spełniając wysokie oczekiwania dotyczące aromatu i smaku. Trudno wyobrazić sobie rodzinne śniadanie czy spotkanie z przyjaciółmi bez herbaty, serwowanej - w zależności od upodobań - z cytryną, miodem czy rumem. Herbata towarzyszy nam przy różnych okazjach, rozgrzewa i wzmacnia.  
Oferujemy zestawy herbat o zróżnicowanej wielkości, również personalizowane - Skrzyneczka prezentowa dla Babci oraz Skrzyneczka prezentowa dla Dziadka marki Dar Natury zawierają gatunki herbat starannie dobrane dla bliskich każdemu z nas seniorów.

Zadbaliśmy o bogaty wybór gatunków herbat. Smakosze, którzy cenią tradycję, jak i osoby otwarte na nowe smaki, znajdą tutaj to, czego potrzebują. Oto przykładowe zestawy herbat, dostępne w tej kategorii:

Zestaw prezentowy Royal, dzbanek + 8 herbat marki Sir Williams,
Skrzyneczka prezentowa - rozgrzewająca od Darów Natury,
Zestaw 4 herbat owocowych od Natjun,
Green collection od Pukka,

Herbatniki mix (earl grey, owoce leśne, rooibos, zielona herbata) marki Oxfam Fair Trade.
Szukasz wyjątkowego upominku lub chcesz sprawić sobie chwilę przyjemności z filiżanką gorącej herbaty? Poznaj pełną ofertę i kupuj wygodnie w naszym sklepie internetowym. Polecamy zestawy herbat i życzymy udanych zakupów!

Teekanne Herbata Green & White Collection -8%
w magazynie
Natjun Zestaw 4 herbat owocowych 4 x 40 g -9%
w magazynie
Natjun Zestaw 4 herbat zielonych 4 x 40 g -30%
w magazynie
Natjun Zestaw 4 herbat czarnych 4 x 40 g -9%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe