Kakao rozpuszczalne

Są 24 produkty.

Kto z nas nie marzy o gorącym kakao lub czekoladzie na koniec pracowitego, zimowego dnia? Nie ma to jak zwinąć się pod kocem i zanurzyć w interesującej lekturze z kubkiem pysznego, słodkiego napoju w ręce! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór rozpuszczalnego kakao i czekolady do picia, dzięki którym przygotujesz ten pyszny napój w mgnieniu oka.

Tradycjonalistów na pewno skusi czekolada mleczna do picia Milka. Kilogramowe opakowanie starczy na wiele zimowych wieczorów, a znajomy, słodki smak czekolady Milka rozproszy wszelkie smutki. Osoby dbające o linię oraz diabetyków na pewno zainteresuje Napój kakaowy w proszku od firmy Allnutrition. Cukier został zastąpiony erytrolem, dzięki czemu, mimo braku cukru, będziesz mógł cieszyć się słodkim smakiem.

Dla wielu osób istotną rolę odgrywa certyfikat Fair Trade - stanowi on gwarancję etycznego pozyskiwania kakao, bez wyzysku osób pracujących na plantacjach oraz rujnowania środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór kakao właśnie z tym certyfikatem, dzięki czemu możesz dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia sprawiedliwego handlu.

Na szczególną uwagę zasługują czekolady na gorąco marki Pizca Del Mundo, zamknięte w przepięknych, stylowych puszkach. Oprócz certyfikatu Fair Trade posiadają one także certyfikat ekologiczny. Do wyboru masz kilka pysznych smaków:

-Czekolada na gorąco Zambezi karmelowa
-Czekolada na gorąco Minchiru chai
-Czekolada na gorąco Talamanca orzechowa
-Czekolada na gorąco Mzuzu naturalna
-Czekolada na gorąco Komoe malinowa

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów na naszej stronie. Życzymy udanych zakupów!

Nesquik Napój rozpuszczalny kakaowy 700 g -25%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe