M±ka uniwersalna

Jest 7 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,49 zł
NOWO¦Ć
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
NOWO¦Ć
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,82 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,10 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,10 zł

Bez niej ¶wiat pieczywa i wyrobów cukierniczych byłby nie do pomy¶lenia: m±ka! Tak, to o ni± chodzi. W każdym domu, w każdej kuchni powinna znaleĽć się m±ka i to nie tylko dlatego, że bez niej nie dałoby się stworzyć wielu smacznych dań czy produktów. Również z tego powodu, że jest dobrym Ľródłem węglowodanów złożonych, których organizm człowieka potrzebuje, aby zapewniać sobie odpowiedni± ilo¶ć energii na cały dzień. M±ka uniwersalna jest najpopularniejszym gatunkiem m±ki. Dlaczego?

Z m±ki pszennej uniwersalnej zrobić można, jak sama nazwa wskazuje, niemal każdy rodzaj wypieku, ciasta czy słodkich dań i jest to często proces niemożliwy wła¶nie bez m±ki pszennej. W Bee mamy bardzo wiele produktów najwyższej jako¶ci, je¶li więc jeste¶cie zainteresowani kupowaniem zdrowej i bogatej w składniki odżywcze m±ki pszennej, zapoznajcie się z ofert± naszego sklepu.

Co mamy w ofercie? Znajdziesz u nas m.in. takie m±ki uniwersalne:

-Podlaskie Młyny M±ka pszenna typ 550 uniwersalna 1 kilogram,
-PZZ M±ka pszenna wrocławska, typ 500 1kg,
-PZZ M±ka pszenna krupczatka, typ 450 1k,
-Młyny Wodne M±ka pszenna jasna nadbużańska typ 550 1kg Bio.

Lista produktów umieszczona wyżej to tylko kilka produktów, ale w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór typów m±ki pszennej oraz jej producentów. Każda z nich to najwyższa jako¶ć i doskonały smak. Dlaczego warto kupować w naszym sklepie? OdpowiedĽ jest prosta: nasza oferta uwzględnia potrzeby wielu konsumentów, więc każdy znajdzie co¶ dla siebie, a wybór odpowiedniej m±ki pszennej stanie się przyjemno¶ci±!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe