Śmietana i jogurt

Są 3 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 2,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,75 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 5,74 zł

Śmietanki i jogurty są podstawą licznych, apetycznych potraw. Sosy, kremy, bita śmietana z owocami czy lodami...ślinka cieknie! Stanowią również ciekawy dodatek, chociażby do porannego musli. Na naszej stronie internetowej skomponowaliśmy bogatą, zróżnicowaną ofertę śmietanek i jogurtów, aby każdy Klient mógł znaleźć coś doskonałego dla siebie.

Jakie śmietany o jogurty znajdziesz w Bee?

-Wegańskie, eko zamienniki śmietany,
-Śmietany o różnej procentowej zawartości tłuszczu,
-Śnieżkę (niezawodna przy własnoręcznym ubijaniu śmietanki),
-Śmietanki do kawy, w tym również w proszku,
-… i wiele więcej!

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Śmietany nie należą do najmniej kalorycznych produktów. Wynika to z ich często dość wysokiej zawartości procentowej tłuszczu. Osoby na diecie, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów albo wieść zdrowszy tryb życia często rezygnują w swoich daniach ze śmietan. Od czasu do czasu warto jednak pozwolić sobie na ten apetyczny składnik. Dla tych, którzy skrupulatnie odnotowują spożywane kalorie, przygotowaliśmy produkty light.

Śmietany stanowią również nieodłączny składnik licznych zup i sosów. Śmietanka 18% Łaciata szczególnie dobrze sprawdza się w takich daniach.

Znajdzie się również coś niecoś dla miłośników kaw. Łaciate śmietanki 10% w wygodnym, małym opakowaniu dopełnią i wzbogacą smak każdej kawy.

Osoby przechodzące na dietę wegańską są w błędzie, myśląc, że raz na zawsze muszą się pożegnać z nabiałem. Na rynku znaleźć można smaczne alternatywy dla tradycyjnych produktów. Ecomil migdałowy zamiennik śmietany jest jedną z takich alternatyw.

Sprawdź sam! Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe