Mleczko kokosowe

Jest 150 produktów.

Mleczko kokosowe staje się coraz bardziej popularne ze względu na duże możliwości zastosowania w kuchni. Ten aromatyczny składnik spożywczy wyróżnia się wspaniałym smakiem i wartościami odżywczymi. Powoduje to, że często wykorzystywany jest jako idealny zamiennik mleka zwierzęcego w wielu potrawach. Dzięki bogatej ofercie Bee masz okazję to sprawdzić!

Pod nazwą mleczka kokosowego kryje się tak naprawdę szeroki zakres produktów do różnorodnego wykorzystania. Oprócz samego mleczka są również kremy, śmietanki i napoje w proszku. Oto kilka przykładów produktów z kokosa i do czego można ich użyć:

-Śmietanka z miąższu kokosowego bezglutenowa Ecomil przeznaczona jest do gotowania, nie ścina się i można ją mieszać np. z musztardą lub cytryną.
-Krem kokosowy NaturAvena idealnie nadaje się jako dodatek do ciast, deserów, kawy czy drinków.
-Krem kokosowy karmelizowany w puszce Cocomi to z kolei świetny pomysł na polewę na naleśniki, omlety czy gofry.
-Napój kokosowy w puszcze Coconut milk orzeźwia, gasi pragnienie i przede wszystkim smakuje wyśmienicie!

Oczywiście to tylko część z wielu produktów dostępnych w tej kategorii. Mleczko kokosowe to uniwersalny i pyszny składnik, który z powodzeniem zastępuje jego zwierzęce odpowiedniki w kuchni. Właśnie z tego względu ceniony i wykorzystywany jest przez wegan.

Dzięki ofercie Bee można wybrać też produkty o różnej objętości i zawartości tłuszczu - także bez glutenu. Katalog został przygotowany z myślą o indywidualnych potrzebach odżywczych klientów. Ułatwia to wybór podczas zakupów i podjęcie właściwych dla siebie decyzji.

Mleczko kokosowe ma przyjemny smak, jest przepysznym napojem, dodaje potrawom orientalnej nutki i dlatego warto mieć je w swojej kuchni!

Kara Krem kokosowy UHT 65 ml -3%
w magazynie
Kara Krem kokosowy light 11% UHT 200 ml -25%
w magazynie
Prao Hom Mleczko kokosowe 17-19% 250 ml -17%
w magazynie
Cocomi Śmietanka kokosowa 1 l Bio -8%
w magazynie
Prao Hom Mleczko kokosowe 17-19% 500 ml -13%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe