Bułki

Jest 6 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,14 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,15 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,29 zł

Bułki są doskonałą alternatywą, czy też uzupełnieniem, dla chleba. Znajdują wielorakie zastosowanie w gastronomii. Świetnie sprawdzają się podczas śniadania i kolacji, jednakże mogą być również wykorzystywane jako mniej zobowiązujące przekąski, czy dodatki do innych posiłków. Dla przykładu, w połączeniu ze słodkimi konfiturami są doskonałym deserem. Pokrojone i połączone na przykład z twarożkiem tudzież warzywami stanowią doskonałe drugie śniadanie. Z kolei "na sucho", lub z samym masłem, mogą być dodatkiem do zup: żurku, grochówki, czy zupy fasolowej.

W zależności od przeznaczenia typ bułki będzie inny. Najbardziej "neutralne" bez wątpienia są kajzerki - nadają się do wszystkiego. Bardziej "wyspecjalizowane" są bułki proteinowe (pomijając nawet to, że są one świetnym pożywieniem dla sportowców). Nie sprawdzą się zbyt dobrze w formie deseru, doskonale jednak jako przekąska - będą nawet ciekawsze niż kajzerki, stanowiąc dodatkowe urozmaicenie. Interesującym produktem z naszej oferty, na który warto zwrócić uwagę, są bułki proteinowe z marchewką. Stanowią one coś w rodzaju kompromisu, między dwoma poprzednimi rodzajami. Mają dość nietypowy smak, który jednym przypadnie do gustu, a drugim - nie. Bez wątpienia jednak warto ich spróbować!

W Bee wierzymy, że nasze produkty są tak dobre, iż każdy powinien mieć możliwość ich spróbowania, niezależnie od problemów zdrowotnych. Dlatego też oferujemy, między innymi, produkty bezglutenowe. W trosce o Ciebie podajemy również alergeny zawarte w naszych produktach.

Sprzedawane przez nas bułki są świeże, zdrowe, a przede wszystkim smaczne. Która stanie się Twoją ulubioną? Przekonaj się sam!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe