Tuńczyk

Jest 13 produktów.

Tuńczyk to jedno z najlepszych źródeł białka. W 100-gramowej porcji zawiera go aż 23 gramy, a dodatkowo jest niskokaloryczny i niskotłuszczowy. W swoim składzie posiada też witaminę D odpowiedzialną głównie za stan kości, odporność i samopoczucie.

Warto wspomnieć, że w okresie jesienno-zimowym, każdy powinien wzbogacić swoją dietę o tę witaminę, ponieważ ilość słońca potrzebna do jej syntezy jest zbyt mała. Porcja tuńczyka pozwoli uzupełnić niedobory, cieszyć się dobrym samopoczuciem i zapobiec tak zwanej jesiennej chandrze.

Tuńczyk jest także źródłem witamin z grupy B oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Te wartościowe związki wspomagają pracę mózgu i serca, usprawniają narząd wzroku, a także działają przeciwnowotworowo.

Tuńczyk konserwowy w naszej ofercie dostępny jest w różnych formach. W tej kategorii znajdziecie tuńczyka w oliwie z oliwek, w sosie własnym, w oleju słonecznikowym, w solance, a także w sosie śródziemnomorskim. W Bee dbamy o to, aby wszystkie produkty cechowały się najwyższą jakością, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziecie konserwy od takich producentów jak:

-Rio Mare,
-Santa Catarina,
-Pan do Mar,
-Cuca.

Wiemy też, że każdy miłośnik tuńczyka może mieć inne preferencje i gusta, dlatego proponujemy Wam rybę w kawałkach, w całości lub w formie filetów. Dodatkowo dostępne są różne gatunki tuńczyka takie jak bonito lub tuńczyk żółtopłetwy, dlatego musicie przyznać - naprawdę jest w czym wybierać!

Zapraszamy też do innych kategorii w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy, że asortyment jest niezwykle szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy udanych zakupów!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe