Sardynki

Jest 9 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,79 zł
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,92 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 24,72 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 15,22 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 16,71 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,92 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,86 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 19,25 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 18,06 zł

Sardynki - popularne ryby stanowiące ważny element kuchni wielu krajów, np. Portugalii czy Hiszpanii - to nie tylko sposób na pyszną sałatkę czy kanapkę. Ich delikatne mięso to zarazem prawdziwy magazyn drogocennych składników, niezbędnych dla utrzymania zdrowia i dobrej formy. Szukasz dróg urozmaicenia swojej diety o zdrowe i smaczne produkty? Poznaj ofertę konserwowych sardynek, którą mamy przyjemność Ci zaprezentować!

Prozdrowotne właściwości sardynek

Spośród wszystkich ryb, w których znajdziemy bezcenne kwasy tłuszczowe, sardynki charakteryzują się jednym z najwyższych stężeń kwasów omega-3 i omega-6. Wspomożenie funkcjonowania układów krwionośnego i nerwowego czy obniżenie stężenia złego cholesterolu, za które odpowiadają kwasy omega, to niejedyne korzyści, które możesz osiągnąć, włączając sardynki do swojej diety.

W mięsie sardynek znajduje się również wiele witamin - przede wszystkim z grupy B oraz witamina D - a także związki mineralne (np. wapń) oraz wiele innych wartościowych substancji. Wśród różnorakich korzyści płynących ze spożywania sardynek można wymienić m.in. poprawę metabolizmu, wzmocnienie kości czy ograniczenie napięcia psychicznego. Sprawdź, jakie rodzaje sardynek konserwowych możesz znaleźć w sklepie Bee!

W naszej bogatej ofercie proponujemy Ci między innymi:

-znakomite, ekologiczne Anchois w oliwie z oliwek, od Pan do Mar,
-sardynki w oliwie extra virgin, produkcji Cuca,
-sardynki bałtyckie (szproty) marki Graal  zarówno w sosie pomidorowym, jak i w oleju.

Sposobów na przepyszne dania z sardynkami jest mnóstwo. Możesz je dodać do sałatki, znakomicie sprawdzą się również smażone na patelni, z warzywami. Sardynki można zarówno piec, jak i od razu po wyciągnięciu z opakowania położyć na kanapkę. Poznaj naszą ofertę, by móc się cieszyć unikalnymi walorami sardynek!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe