Wafle ryżowe i zbożowe

Są 23 produkty.
-4%
wysyłka w 24 godziny

Nie masz pomysłu, czym zastąpić w diecie pieczywo (a z drugiej strony nie rezygnować ze smacznych kanapek) lub co mogłoby stanowić szybką przekąskę w pracy, szkole, na studiach czy w podróży? Słone wafle powinny spełnić Twoje wymagania. Świetnie sprawdzają się w niemalże każdych warunkach. Zarówno w trakcie krótkiej przerwy, zabieganego dnia, pełnego pracy czy długiej podróży, a może pieszej wycieczki w góry słone wafle są pyszne i niezawodne.

Z powodzeniem mogą w Twojej diecie zastąpić pieczywo! Słone wafle z serkiem, warzywami, wędliną czy pastą to śniadanie idealne - zarówno zdrowe, jak i pyszne.

Jakie słone wafle znajdziesz w naszym sklepie?

-Wafle ryżowe,
-Wafle kukurydziane,
-Bezglutenowe bądź pełnoziarniste,
-Stworzone z myślą o dzieciach,
-Wafle kukurydziane z pszenicą durum, Alce Nero

Twoje dziecko pokocha wafle Biominki. Dodaj do nich powidła, krem kakaowy albo świeże owoce i przemyć w ten sposób trochę zdrowia do diety swojej pociechy. Mogą one być również alternatywą dla standardowego drugiego śniadania.

Wafle z pestkami dyni, rozmarynem, quinoą, nasionami chia czy słonecznikiem dostarczą Ci dobrych tłuszczy i jeszcze ciekawszych walorów smakowych! Szczególnie jeśli w swojej diecie nie sięgasz po pestki, nasiona czy orzechy, wafle ryżowe wzbogacone o te składniki powinny znaleźć się w Twojej diecie!

Z chili, bazylią i pomidorami czy oliwą, w postaci małych krążków z powodzeniem zastąpią czipsy czy inne słonie przekąski.

Słone wafle są produktem tak uniwersalnym, że naprawdę warto na nie postawić. Spróbuj różnorodnych smaków, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się sam, jakie są dobre!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe