Pozostałe przekąski

Jest 150 produktów.
NOWOŚĆ
w magazynie

W kategorii pozostałe przekąski zapraszamy do zapoznania się ze zdrowymi pysznościami, które uratują burczący brzuch w typowych sytuacjach dnia codziennego. Zapobiegawczo włożone do torby lub plecaka sprawdzą się podczas:

-długich podróży samochodem,
-wielogodzinnej pracy w biurze lub terenie,
-godzinach spędzonych na uczelni lub przy nauce,

A także umilą wieczorny relaks przy ulubionym serialu lub książce.

W tym dziale proponujemy nie tylko zupełnie klasyczne przekąski w superzdrowym wydaniu bio - jak popcorn czy precelki, które przemówią do żywieniowych tradycjonalistów wiernych sprawdzonym smakom. Znajdzie się też coś dla wielbicieli ekskluzywnej kuchni i poszukiwaczy smakowitych przygód - takich jak gotowane kasztany!

Dla miłośników mocnych wrażeń prezentujemy selekcję pikantnych przekąsek w stylu prażonej na ostro kukurydzy Vivo i pikantnej mieszanki nasion BIO. A jeśli wolicie ponadczasową prostotę na pewno zainteresują Was przekąski w neutralnych wariantach - czyli pałeczki ptysiowe bez dodatku soli czy cukru.

Ponadto przygotowaliśmy dla Was szeroki wybór przekąsek solonych - od precelków (zarówno w wersji tradycyjnej jak i orkiszowej), po prażoną na słono ciecierzycę. A jeśli jesteśmy już przy ciecierzycy - nie zapomnieliśmy też o osobach na diecie wegańskiej i wegetariańskiej! Większość produktów spełnia kryteria jednej i drugiej, a szczególnej uwadze polecamy prażone przekąski: ciecierzycę, cieciorkę, bób i kukurydzę.

W ofercie znalazło się nawet szybkie i zdrowe drugie śniadanie, czyli pakowana pojedynczo kanapka z serkiem i szczypiorkiem.

Zapraszamy do buszowania w sekcjach przekąsek - tej i pozostałych dostępnych w naszym sklepie. Smacznego i na zdrowie!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe