Pozostałe bakalie i suszone owoce

Jest 150 produktów.
-5%
w magazynie
-1%
w magazynie
-8%
w magazynie
-8%
w magazynie
-8%
w magazynie
-7%
w magazynie
-5%
w magazynie
-15%
w magazynie

Kto z nas nie pił w trakcie kolacji wigilijnej kompotu z suszonych śliwek bądź nie sięgał po kolorowe bakalie do lodów, płatków śniadaniowych czy ciast? Bakalie towarzyszą w kuchni polskiej od wieków, a wszelkie przepisy chętnie urozmaicane są o suszone owoce pełne witamin i niesamowitego smaku. Zajadamy je w wypiekach i sięgamy po nie jako przekąski – nic w tym dziwnego, gdyż są smaczne i przede wszystkim zdrowe!

W sklepie Bee pozostałe bakalie i suszone owoce gromadzą pyszne i zdrowe dodatki, które często goszczą w przepisach naszych, naszych mam oraz babć. Soczyste wiśnie od Bakallandu w stu procentach wykonane z owoców, pobudza kubki smakowe każdego miłośnika wiśni, nie zważając na porę roku. Kiedy mróz za oknem, nie musisz tęsknić za letnimi smakami – sięgnij po znaną nam wszystkim firmę i rozkoszuj się aromatem prosto z wiejskiego sadu.

Dla miłośników zdrowych przekąsek Helpa przygotowała Suchy prowiant w postaci suszonych truskawek, malin, wiśni i ananasa. Zaś ich Łyżka smaku podkreśli smak naszych ciast i dań owocowych nadając im świeżości prosto z ogródka. Naturalność i smak cofa nas do polskich witamin owocowych niezależnie od tego, w jakim zakątku świata się znajdujesz i to jest właśnie największą zaletą suszonych owoców i bakalii.

Pozostałe bakalie i suszone owoce kryją wiele przepysznych produktów:

  • Chipsy Kokosowe BioLife
  • Biominki Chipsy jabłkowe
  • Diet-Food Papier owocowy
  • Brodowski Owoce Suszone jabłka w plastrach

Zajrzyj do naszej oferty i miej gwarancję, że znajdziesz tu smaki tradycji, świeżości i słonecznej wiosny wraz z latem. Gotuj z aromatem i naturalnymi składnikami, zajadaj się zdrowo i owocowo!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe