Pozostałe desery

Są 24 produkty.


Deser to posiłek, za którym przepadają zarówno dzieci, jak i dorośli. Traktujemy je jak nagrodę i moment odprężenia w naszej codziennej rutynie. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu odrobiny słodyczy. W sklepie Bee znajdziecie desery, które oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych, mają zdrowy i naturalny skład, dzięki czemu chwila przyjemności nie musi oznaczać wyrzutów sumienia.

W sklepie Bee posiadamy szeroką i różnorodną ofertę deserów i wśród naszych produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Na naszej stronie znajdziecie zagęszczone mleko Spółdzielni Mleczarskiej Gostyń, które zapewne pamiętacie dobrze z czasów dzieciństwa, jak również bezglutenowy deser ryżowy z wanilią The Bridge, którego składniki w całości pochodzą z upraw ekologicznych.

Deser nie musi oznaczać niezdrowej kalorycznej bomby. W Bee znajdziecie desery klasyczne, ale też zdrowe, bio odpowiedniki tradycyjnych deserów. Dzięki przekąskom ze sklepu Bee nie musicie już dłużej wybierać pomiędzy odrobiną przyjemności a zdrowiem. Nasz sklep pełen jest deserów o świetnym smaku i jeszcze lepszym składzie.

Oto przykładowe produkty, które znajdziecie w tej kategorii:

-All Nutrition - deser proteinowy o smaku malin w białej czekoladzie na bazie mąki ryżowej I koncentratu białka serwatkowego wzbogacony magnezem, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz prawidłowej syntezie białka
-Destination - deser z mango, którego składniki pochodzą z upraw ekologicznych
-Chias - płynna przekąska z nasionami chia i mango, doskonałe uzupełnienie zdrowej diety
-Super Krówka - krem arachidowy z solą w tubce bez dodatku białego cukru i oleju palmowego
-Yummity - bezglutenowy i wegański pudding ryżowy z kakao i kokosem, który nie zawiera laktozy

To jedynie kilka z wielu produktów dostępnych w naszym sklepie. Nie musisz wierzyć nam na słowo, sprawdź naszą ofertę deserów i rozkoszuj się ich smakiem!

Alpro Deser sojowy z czekoladą 125 g -17%
w magazynie
Alpro Deser sojowy z kokosem 125 g -17%
w magazynie
Fruubi Oranżadka smak limonkowy 23 g -12%
w magazynie
Fruubi Oranżadka smak malinowy 23 g -12%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe