Przyprawy do ciast

Jest 5 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
32,62 * 32,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 32,81 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 34,30 zł
20,57 * 20,59 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 20,60 zł
19,89 * 23,49 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 20,58 zł

W każdej kuchni swoje miejsce mają specjalne produkty, dzięki którym ciasta świetnie wyrastają, cudownie pachną i pięknie wyglądają. W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy specjalną grupę produktów, w której znajdziecie niezbędne przyprawy do ciast.

Któż nie zna zbawiennych właściwości sody oczyszczonej? Jako dodatek do ciasta przyciemnia jego kolor i jest znakomitym spulchniaczem. Soda oczyszczona sprawdza się również poza sferą kuchenną, służy do sprzątania łazienki, szkła, a czasem ratuje ubrania. Może być używana jako peeling w domowym spa, ma właściwości odplamiające, pochłania obce zapachy z lodówki. W Bee oferujemy dużą paczkę sody oczyszczonej o wadze 100 g marki Delecta oraz mniejsze opakowanie (20 g) firmy Vitavegan.

Od marki Delecta wśród przypraw do ciast umieściliśmy także kwasek cytrynowy, który podobnie jak soda cieszy się dużym zapotrzebowaniem nie tylko podczas pieczenia ciast, lecz również w wielu innych sferach życia. Jest świetnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju wypieków. Rozpuszczając go w wodzie, zastąpimy nim sok z cytryny. W kuchni przyda się także do sałatek, deserów, dżemów, konfitur i innych przetworów.

Cudowny waniliowy aromat roznoszący się po całym domu - to za sprawą znanej przyprawy do ciasta, jaką jest laska wanilii. Któż nie uwielbia tego zapachu? W naszym sklepie internetowym znajdziecie wanilię firmy Biovegan. Produkt jest bezglutenowym, certyfikowanym składnikiem ekologicznym. Laski pakowane są pojedynczo, dzięki czemu aromat jest bardziej intensywny i trwały.

Kolorowe ciasta na dziecięce imprezy? Torty tematyczne? To nic trudnego, dzięki barwnikom spożywczym, które znajdziecie w sklepie internetowym Bee! Są idealnym dodatkiem do ciast, kremów, polew i lodów. W jednym opakowaniu znajdują się barwniki spożywcze w kolorach: niebieskim, zielonym, czerwonym, fioletowym, żółtym i pomarańczowym. Produkt jest bezglutenowy, więc bez przeszkód można go użyć do dekoracji i urozmaicenia bezglutenowych wypieków!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi przyprawami do ciast i życzymy udanych zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe