Płyny do płukania jamy ustnej

Jest 150 produktów.
-2%
wysyłka w 48 godzin

Regularne stosowanie płynu do płukania to jedna z podstaw prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Płyny do płukania zębów pomagają zwalczyć płytkę nazębną i zniszczyć bakterie, a także odświeżają oddech, i mogą odznaczać się dodatkowym działaniem - np. wybielającym.

W zróżnicowanej ofercie płynów do płukania jamy ustnej, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie w Bee.pl, z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie, które pomoże Ci wzbogacić codzienną higienę jamy ustnej.

Różne rodzaje płynów do płukania jamy ustnej dostępne w Bee.pl

Niezależnie od tego, czy poszukujesz delikatnego płynu dla wrażliwych zębów, płynu o działaniu wybielającym, czy naturalnego, ziołowego płynu do higieny jamy ustnej, o wielokierunkowym działaniu - jesteśmy pewni, że w naszym sklepie znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Oferujemy profesjonalne płyny do płukania wiodących marek, takich jak SYLVECO czy Listerine, o różnorodnej charakterystyce. Możesz u nas znaleźć między innymi:

-uniwersalne płyny oparte o naturalne składniki, jak np. bezalkoholowy płyn z ksylitolem od Power Smile, wzbogacony o aloes i porost islandzki płyn EQUILIBRIA Aloe Collutorio 500 ml, czy zawierający ekstrakty ziołowe płyn od SYLVECO
-płyny dla wrażliwych zębów i dziąseł - m.in. ZIAJA Mintperfekt Sensitiv, czy naturalny płyn od Ben&Anna, zawierający m.in. szałwię i rokitnik
-płyny wybielające, np. płyn od ECODENTA, z aktywnym węglem, czy LISTERINE Stay White z olejkami eterycznymi

Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz nie tylko te, ale i wiele innych  skutecznych i bezpiecznych produktów - np. płyny dla dzieci czy koncentraty do higieny jamy ustnej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - w bee.pl czekamy na Twój kontakt!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe