Pasty do zębów

Jest 150 produktów.

Pasty do zębów są produktem używanym codziennie - nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Na rynku pojawiają się coraz to nowe warianty, więc wybór jest znacznie szerszy, a tym samym trafimy z pewnością w swój gust. Wszelkiego rodzaju smaki, różne zawartości fluoru lub pasty bez fluoru - ale np. z ksylitolem lub przeróżnymi składnikami aktywnymi - to wszystko sprawia, że za każdym razem możemy próbować nowych past lub wracać do ulubionych.

Wybierz swoją ulubioną pastę do zębów

Dbanie o zęby jest ważne tak naprawdę już od pojawienia się pierwszego mleczaka, dlatego w tym celu powstały pasty przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Nawyk mycia zębów po każdym posiłku zostaje z nami przez całe życie, co nie pozostaje obojętne dla naszych zębów. Posiadamy pasty m.in. takich marek jak Sante, Ben&Anna, Ecodenta, Neobio, Dabur czy beBio Ewa Chodakowska. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Marki wiodących producentów to najwyższa jakość jeśli chodzi o ekologiczne pasty do zębów. Wyróżniają się one swoimi składami i używanymi dodatkami, z których możemy czerpać bogactwo składników dobrych dla naszych zębów. Wśród dodatków pozytywnie wpływających na stan naszych zębów znaleźć można m.in. bazylię, goździki, ekstrakty z owoców, np. czarnej porzeczki, enzymy roślinne z papai i ananasa i wiele, wiele innych.

Pasty wybielające o naturalnym składzie

Często szukamy takich składów past, które są naturalne, a wybór ostatnimi czasy jest naprawdę dość spory. Poszukiwanymi pastami są także te, które posiadają efekt wybielający z dodatkiem węgla lub aloesem czy krzemionką. Wiele osób mierzy się także z wrażliwymi zębami - takie pasty też można spotkać w naszej ofercie. Wszystkie dbają o zęby w najlepszy sposób, dając zdrowy i piękny uśmiech każdego dnia.

Wybielająca pasta do zębów to jedna z części kompleksowego dbania o zęby. Ważne są także efekty tj. odświeżania oddechu, odpowiednie usuwanie płytki nazębnej, ochrona przed próchnicą oraz utrzymanie dobrego stanu dziąseł. Składniki past skutecznie dbają o nasze zęby, czego efektem jest piękny, biały uśmiech oraz brak problemów dotyczących jamy ustnej i zębów.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe