Sole i kule do kąpieli

Jest 150 produktów.
-14%
w magazynie

Kto z nas nie marzy o relaksie w wannie po ciężkim dniu spędzonym w pracy? Wanna pełna cieplej wody odprężą, rozgrzewa, odpręża, a przede wszystkim pozwala się zrelaksować. Dlaczego by więc nie wycisnąć z kąpieli jeszcze więcej i nie użyć kojących dla zmysłów soli i kuli do kąpieli? Ich obecność w wannie sprawia, że kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna. Z czego to wynika?

Sole i kule do kąpieli zawierają wiele dobroczynnych składników. Wśród nich króluje sól morska, olejki eteryczne, oraz ekstrakty owocowe. To właśnie one poprawiają kondycję skóry oraz polepszają samopoczucie. Dostępne w różnych rozmiarach, kolorach oraz zapachach, które potrafią uwieść.

Wśród kul do kąpieli należy wyróżnić te musujące i naturalne. Podobnie jak sole, mają za zadanie przyspieszenie regeneracji skóry, która w trakcie kąpieli jest nawilżana i natłuszczana. Dodatkowo wzmacniają naczynia krwionośne i wpływają korzystnie na młody oraz zdrowy wygląd.

Dostępne na naszej stronie kule i sole do kąpieli są w 100% ekologiczne. Zawierają jedynie substancje naturalne i nie posiadają sztucznych dodatków w postaci konserwantów oraz barwników. Dzięki temu nie powodują one alergii ani podrażnień skóry. Z powodzeniem mogą być używane przez dzieci i osoby o skórze atopowej i wrażliwej.

W trosce o naszych klientów rozszerzyliśmy swoją ofertę także o:

-Olejki eteryczne,
-Płatki magnezowe do kąpieli,
-Sól do kąpieli epsom,
-Pudry do kąpieli,
-Kule musujące z niespodzianką.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyszukiwarką oraz produktami dostępnymi na stronie sklepu. Oferujemy produkty w przyjaznych cenach oraz z ekspresową dostawą.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe