Maszynki do depilacji

Jest 7 produktów.
26,40 * 26,94 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,35 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 27,87 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 57,10 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 24,05 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 19,24 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 28,17 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 93,95 zł

Dobra maszynka do depilacji to nie tylko wysokiej jakości ostrza, których ostrości sprawi, że golenie będzie szybkie, bezbolesne, niepowodujące podrażnień i efektywne. Dobra maszynka do golenia to produkt, który pozostawi Twoją skórę gładką w takim stopniu, że będzie ona wyglądała niemal jak po depilacji z użyciem wosku czy kremu depilującego.

Nie warto zadowalać się tanimi odpowiednikami. Warto natomiast pomyśleć o wyborze takich maszynek do depilacji, które spełniają wszelkie normy w zakresie higieny. Dlatego w Bee proponujemy Ci wkładki do maszynki do golenia od Dorco Women Shai. Każda z wkładek posiada aż sześć ostrzy, a to sprawia, że golenie jakiegokolwiek miejsca na ciele będzie niesamowicie łatwe i przyjemne. Wkładki pozwalają na golenie pach, nóg, ale również miejsc intymnych, ponieważ ich ostrość i sposób obudowania sprawiają, że są wyjątkowo łagodne nawet dla tak wrażliwej skóry, jak ta w miejscach intymnych

Doskonałym wyborem będzie również tradycyjna maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami BAMBAW. Wiele osób jest zdania, że konstrukcja maszynek sprzed 100 lat nadal oferuje największą precyzję golenia oraz trwałość samej maszynki, i my to zdanie oczywiście szanujemy!

Miłośniczkom sprawdzonych rozwiązaniach polecamy natomiast maszynkę do golenia dla kobiet Gilette Venus, która nie tylko doskonale goli całe ciało, ale pozwala także poczuć się jak w prawdziwym SPA, uwalniając zawarty w paskach nawilżających balsam i kojący aromat białej herbaty.

Jeśli interesują Cię także inne produkty z naszej oferty w kategorii pielęgnacji ciała, higieny intymnej czy golenia, odwiedzaj nasz sklep regularnie i bądź na bieżąco. Zapraszamy!

 

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe