Pozostałe produkty z kategorii ogród i rośliny

Jest 7 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 41,03 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,07 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 140,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 176,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 92,80 zł
37,95 * 52,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł
35,95 * 49,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 49,99 zł

Zastanawiasz się, co zrobić, aby rośliny doniczkowe, które hodujesz w domu czy na balkonie, doskonale się rozwijały i cieszyły oko przez długi czas? A może poszukujesz sposobów na podkreślenie estetyki samodzielnie przygotowywanych bukietów, którymi upiększasz swój salon? W Bee mamy rozwiązanie tych zagadnień - specjalistyczne środki do pielęgnacji roślin ozdobnych, którymi dysponujemy, to bogata oferta uniwersalnych preparatów sprawdzających się świetnie niezależnie od tego, o jakich gatunkach roślin mowa. Sprawdź, co przygotowaliśmy w Bee.

Bee - środki do pielęgnacji kwiatów i nie tylko

Wysokiej klasy preparat do ochrony roślin musi cechować się składem zapewniającym skuteczność i bezpieczeństwo działania. Środki stosowane do uprawy roślin doniczkowych czy tych hodowanych na działce powinny także odznaczać się wydajnością oraz łatwością aplikacji. Zróżnicowany wybór preparatów, którymi dysponujemy w Bee, obejmuje produkty w pełni odpowiadające tym wymaganiom. Poznaj charakterystykę poszczególnych propozycji pochodzących od uznanych producentów środków ochrony roślin, takich jak BIOPON czy Florovit. W Bee znajdziesz m.in.:

- innowacyjne eliksiry do roślin ozdobnych - np. eliksir uniwersalny BIOPON DUO czy eliksir do pelargonii - które zadbają o prawidłowy wzrost i regenerację uprawianych roślin, także tych trudnych w pielęgnacji;
- aktywatory kompostu, takie jak oparty o azot aktywator Florovit - ich zastosowanie pozwoli w prosty sposób uzyskać właściwe warunki glebowe;
- preparaty do poprawy estetyki roślin - m.in. nabłyszczacz do liści w sprayu BIOPON - które zarazem będą pełnić funkcję ochronną, np. przed kurzem.

Zapraszamy - przyjrzyj się ofercie, którą prezentujemy tutaj i w pokrewnych kategoriach naszego sklepu, i zadbaj z nami o swoje rośliny.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe