Serum do twarzy

Jest 150 produktów.

Nowości - serum do twarzy

Bestsellery - serum do twarzy

Resibo Serum naturalnie wygładzające 30 ml -33%
w magazynie
Sylveco Serum z witaminą c 30 ml -17%
w magazynie

Szybkie efekty, dogłębne działanie i udowodniona skuteczność – serum do twarzy to kosmetyk, który na stałe wpisał się w rytuały pielęgnacyjne większości z nas. Jeżeli Twoja twarz potrzebuje natychmiastowego ratunku, w tym miejscu z pewnością znajdziesz pomoc.

Serum do twarzy można porównać do koncentratu – ta mała buteleczka zawiera skondensowane składniki odżywcze i czynne substancje, które pędzą na ratunek Twojej skórze. Produkt ten wyróżnia się żelową, gęstą konsystencją i silnym działaniem. Serum zazwyczaj nakładamy rano lub wieczorem, czasami jako bazę przed dalszymi zabiegami pielęgnacyjnymi, czasami zamiast kremu. Wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju i potrzeb Twojej cery. Jakie serum do twarzy znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Zerknij niżej!

  • Bio Karotka – odżywcze serum do twarzy marki Ava,
  • Dzika Róża – serum rozświetlające geranium, cyprys, witaminy C i E od Iossi,
  • Ujędrniające serum do twarzy pomarańcza marki Mokosh,
  • Vegan Glow Serum – serum rozjaśniająco złuszczające od Nacomi,
  • Bio serum do twarzy witamina C i morwa marki Orientana,
  • Serum do bardzo suchej skóry twarzy i ciała z olejem z konopi od India Cosmetics.

Już ta krótka lista znakomicie odzwierciedla charakter produktów, które znajdziesz w tej kategorii – propozycji przede wszystkim różnorodnych, gwarantujących podstawowe lub silne nawilżenie, złuszczenie, rozświetlenie czy regenerację. Pamiętaj jednak, że idealny produkt to ten dopasowany do specyfiki Twojej cery – nie bój się eksperymentować i testować, ale celuj w serum do twarzy idealnie kompatybilne z Twoimi oczekiwaniami. Życzymy satysfakcjonujących zakupów!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe