Płatki kosmetyczne

Jest 16 produktów.
-10%
w magazynie
-15% NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni

Płatki kosmetyczne są doskonałym produktem o szerokim wachlarzu zastosowań. Doskonałe do demakijażu. Możecie je stosować,  gdy chcecie zmyć lakier z paznokci albo przemywać skórę dziecka w pachwinach.

Płatki kosmetyczne, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym, są wykonane w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej. To sprawia, że są hipoalergiczne i nie spowodują podrażnień na skórze dziecka oraz dorosłego. Są grube, ale jednocześnie delikatne. Nie zawierają składników zapachowych, sztucznych absorbentów, chemii,  GMO oraz chloru. Są w 100% biodegradowalne.

Płatki kosmetyczne, które oferujemy w Bee, powinniście przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Takim, aby nie działały na nie promienie słoneczne ani wahania temperatur. Dzięki temu zachowają swoje właściwości naprawdę długo.

Płatki kosmetyczne dostępne są w opakowaniach po 60, 80 oraz 125 sztuk. To pozwoli Wam na naprawdę długie korzystanie z nich. W Bee jesteśmy fanami okrągłych oraz kwadratowych płatków kosmetycznych renomowanych marek:

-Płatków kosmetycznych 100% bawełny Masami,
-Płatków kosmetycznych 100* bawełny Silver Care,
-Pure Efect płatków kosmetycznych Clean,
-Eko płatków kosmetycznych Shy Deer,
-Płatków kosmetycznych wielorazowych Biomiki

Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, nadają się do użytku jednorazowego oraz wielorazowego. Dwustronne płatki kosmetyczne Biomiki możecie wykorzystać do usuwania makijażu za pomocą tonika lub mleczka. Oczyszczają skórę z zanieczyszczeń po całym dniu. Są idealne do każdego rodzaju skóry: wrażliwej, suchej lub tłustej.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe