Perfumy w olejku i wosku

Jest 12 produktów.

Perfumy są produktami, które mają stałe miejsce na toaletkach i kosmetyczkach. Używane są powszechnie przez kobiety i mężczyzn. Intrygujący zapach może być dopełnieniem naszej stylizacji, sposobem na poprawienie humoru, rodzajem aromaterapii. Ważne, żeby dobrze dobrać perfumy do naszego nastroju, upodobań i osobowości.

Obecnie na rynku jest cała gama różnych zapachów, ale także w różnych postaciach, nie tylko płynnej. Dla miłośników naturalnych rozwiązań nasz sklep internetowy Bee jest idealnym miejscem na zakupy. Tu znajdziecie kilka propozycji perfum w olejku i wosku. Są alternatywą dla klasycznych perfum na bazie alkoholu. Nie są też drogie, a zapach mają trwały i pociągający.

Taką propozycją jest seria perfum w wosku pszczelim Miodowa Mydlarnia – Zielone pomidory, Paczula i bergamotka, Ambrozja. Wszystkie te rodzaje charakteryzują się oryginalnym i trwałym zapachem, łatwo się wchłaniają w skórę, nie pozostawiają tłustego śladu, a także, przez swą średniotwardą konsystencję, są bardzo praktyczne. Umieszczone zostały w takich pudełkach takich jak do kremu.

Przykładem perfum w olejku są te o nazwie Song of India. Oferują zapach różnych kwiatów i różne właściwości. Rose ma nieco ostry, egzotyczny zapach, ale także działanie uspokajające, zwalniające pracę serca. Ivory Musk to z kolei kompozycja zapachowa, która przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Przywodzi na myśl deszczowy las, z czasem stając się aromatem głębszym i bardziej ziemistym. Natomiast Patchouli o słodkiej, intensywnej kadzidłowo-drzewnej woni działa jak afrodyzjak. Czyż nie warto stosować?

Perfumy w olejku są estetycznie opakowane w małe buteleczki i mają wygodny aplikator. Czyli są przykładem nie tylko oryginalności i elegancji, ale również komfortu i wygody. Zachęcamy do zapoznania się z innymi propozycjami. Ta indyjska pieśń ma wiele zwrotek.

Zapraszamy na naszą sklepową stronę, gdzie każdy szukający odrobiny luksusu, czyli pięknego zapachu w postaci perfum w olejku i wosku, znajdzie coś dla siebie.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe