Mydła w płynie

Jest 150 produktów.

Nowości - mydła

Bestsellery - mydła w płynie

Yope Mydło do rąk Zimowy Muffin 500 ml -15%
w magazynie

Dłonie są wizytówką każdego z nas. Już od najmłodszych lat zwraca się uwagę na to, by nasze ręce były czyste i zadbane. Ręce powinno myć się, co najmniej kilka razy dziennie, dlatego warto wybrać taki preparat, który będzie nie tylko dbał o czystość naszych dłoni, ale także je nawilżał i pielęgnował naszą skórę. Takim kosmetykiem jest oczywiście mydło w płynie.

W naszej ofercie znajdują się pięknie pachnące i kolorowe mydła w płynie o różnych pojemnościach. Na szczególną uwagę zasługują nawilżające mydła, które mają właściwości pielęgnacyjne oraz odżywcze. Nikt chyba nie wyobraża już sobie codziennej pielęgnacji bez mydła. Jeśli mycie rąk ma być dla nas nie tylko obowiązkiem, warto wybrać dla siebie właściwe mydło w płynie i cieszyć się jego pięknym zapachem.

Stosowanie mydła w płynie pozwala na higieniczne dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku. Dzięki dozownikom możliwe jest zatem ekonomiczne i oszczędne stosowanie preparatu myjącego, a także ich proste uzupełnianie po skończeniu.

Jakie mydła w płynie znajdziesz w Bee?

W naszym sklepie zadbaliśmy o szeroką ofertę mydeł w płynie, wśród których możesz wybierać m.in. z takich produktów jak:

-mydło w płynie o właściwościach regenerujących firmy LaQ lub Only Bio,
-naturalne mydła w płynie o pięknych zapach marki beBIO Ewa Chodakowska czy Yope,
-hipoalergiczne mydła w płynie marki Biały Jeleń czy Barwa,
-mydło w płynie dla dzieci firmy Yope, Melica Organic, Dzidziuś,
-antybakteryjne mydła w płynie Dettol, Apart,
-mydła do mycia twarzy Clinique,
-i wiele, wiele innych - zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

Mydła w płynie dostępne są w dozownikach od 300 do 500 ml, ale także jako zapasy do uzupełnienia lub ekonomiczne 5 l butelki. Zapraszamy do zakupów!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe