Ręczniki papierowe

Jest 13 produktów.
179,88 * 227,88 zł
18.99*14.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 191,88 zł
95,94 * 113,94 zł
18.99*15.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 98,94 zł
69,96 * 75,96 zł
18.99*17.49 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 67,96 zł
53,97 * 56,97 zł
18.99*17.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 50,97 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 33,98 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
14,99 * 16,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
95,88 * 119,88 zł
9.99*7.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 119,88 zł
53,94 * 59,94 zł
9.99*8.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,94 zł
28,47 * 29,97 zł
9.99*9.49 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,97 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,39 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 34,90 zł

Obecnie ręczniki papierowe stają się coraz bardziej niezbędne w naszym codziennym życiu. W kuchni, łazience czy biurze, te produkty stały się ważnym elementem codziennej higieny. Ręczniki papierowe oferują wygodę oraz praktyczność, dzięki której szybko zyskały uznanie wśród konsumentów. Ich uniwersalność i różnorodność dostępnych rodzajów sprawiają, że stanowią niezastąpiony element każdego gospodarstwa domowego.

Ręczniki papierowe - różnorodność asortymentu

Sklep internetowy bee.pl oferuje szeroki wybór ręczników papierowych. Od tych bardziej ekonomicznych, po luksusowe, miękkie wersje dla tych, którzy cenią sobie komfort. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Wszystkie oferowane przez nas ręczniki charakteryzują się wysoką jakością, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych użytkowników. Sprawdź też dostępny u nas papier toaletowy i przekonaj się sam!

Stawiamy na różnorodność, oferując klientom wiele marek i typów ręczników papierowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz ręczników jednowarstwowych, czy wielowarstwowych, nasz sklep ma coś dla Ciebie. Dzięki różnorodności produktów możemy zaspokoić potrzeby zarówno dużych firm, jak i pojedynczych gospodarstw domowych. Ręczniki dostępne w naszym asortymencie posiadają różne wzory i kolory, dzięki czemu można je dopasować do wnętrza każdej łazienki czy kuchni. Nie zapominajmy również o specjalnych edycjach sezonowych, które pojawiają się w ofercie w odpowiedzi na oczekiwania klientów.

Dlaczego ręczniki papierowe są potrzebne w każdym domu i biurze?

Ręczniki papierowe stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych ręczników materiałowych, które wymagają regularnego prania. W biurach zapewniają szybką i higieniczną metodę osuszenia rąk, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w miejscach o dużym ruchu. W domu z kolei ułatwiają utrzymanie porządku, są idealne do szybkiego sprzątania rozlanych płynów czy wytarcia zabrudzeń. Wprowadzenie ręczników papierowych do codziennego użytku może również przyczynić się do oszczędności wody, ponieważ zastępują one częste pranie materiałowych ręczników. Co więcej, stanowią one nieocenioną pomoc w sytuacjach awaryjnych, gdy potrzebujemy czegoś jednorazowego i higienicznego.

Ręczniki papierowe są funkcjonalne, jeśli chodzi o codzienne zastosowanie z kilku powodów:

  • Higiena: Umożliwiają szybkie i higieniczne wytarcie rąk, twarzy czy innych powierzchni.
  • Wszechstronność: Można je używać w różnych miejscach - od kuchni, przez łazienkę, aż po garaż.
  • Ekologia: Wielu producentów oferuje ręczniki wykonane z recyklingu, co jest świetną alternatywą dla środowiska.

Rodzaje i zastosowanie ręczników papierowych

Ręczniki papierowe można podzielić nie tylko ze względu na ich przeznaczenie, ale również na technologię produkcji. Niektóre z nich są produkowane z celulozy, inne z recyklingowego papieru. W zależności od potrzeb możemy wybierać między ręcznikami o różnej gramaturze i grubości. Ciekawostką jest, że na rynku dostępne są też ręczniki z dodatkami, takimi jak aloes czy witamina E, które dodatkowo pielęgnują skórę. Dzięki różnorodnym rodzajom ręczników każdy klient może znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Rodzaje ręczników, które możemy wyróżnić:

  • Ręczniki kuchenne: Grubsze, chłonne, idealne do wycierania rąk czy zbierania rozlanych płynów.
  • Ręczniki do rąk: Zazwyczaj umieszczane w łazienkach czy toaletach publicznych. Są cienkie i szybko się rozkładają.
  • Ręczniki przemysłowe: Stworzone do cięższych prac, często używane w warsztatach czy garażach.

Dodatkowo, jeśli jesteś zainteresowany innymi produktami do utrzymania czystości, polecamy płyny do mycia szyb. W duecie z ręcznikiem papierowym sprawią, że Twoje okna i inne powierzchnie w domu będą lśniły czystością.

Jak wybrać odpowiedni ręcznik papierowy dla siebie?

Wybór odpowiedniego ręcznika papierowego zależy od indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz ręcznika do codziennych prac kuchennych, wybierz grubsze i bardziej chłonne. Dla miejsc o dużym przepływie ludzi, jak biura czy miejsca publiczne, wybierz te, które szybko się rozkładają. Pamiętaj też o ekologii i wybieraj produkty przyjazne dla środowiska.

Przy wyborze ręcznika warto zwrócić uwagę na jego chłonność, która decyduje o efektywności wchłaniania płynów. Równie ważna jest wytrzymałość ręcznika na rozrywanie, szczególnie jeśli planujemy używać go do trudniejszych zadań. Dla osób ceniących sobie komfort polecamy ręczniki z dodatkami pielęgnującymi. Osoby dbające o środowisko z pewnością zwrócą uwagę na to, czy ręcznik jest produkowany w sposób ekologiczny i czy jest biodegradowalny. Pamiętajmy także, że warto kupować ręczniki w większych opakowaniach, co jest nie tylko ekonomiczne, ale również praktyczne.

Wybierz sprawdzone i wysokiej jakości ręczniki papierowe ze sklepu bee.pl!

Nie czekaj! Odkryj pełną gamę ręczników papierowych w bee.pl i wybierz najlepsze dla siebie. Gwarantujemy satysfakcję z zakupu oraz szybką dostawę prosto do Twojego domu czy biura. Bee.pl – miejsce, gdzie jakość idzie w parze z korzystną ceną!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe