Kostki i Zawieszki do WC

Są 4 produkty.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,80 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,16 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 47,97 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł

Utrzymanie porządku w domu to nie lada wyzwanie. Dla tych z Was, którzy doceniają uporządkowane i czyste przestrzenie (a zwłaszcza łazienki) przygotowaliśmy coś… odświeżającego. W Bee wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i nieustannie rozszerzamy asortyment, proponując Wam produkty od znanych i cenionych marek.

Walcz z bakteriami z pomocą kostek i zawieszek do WC

Nieprzyjemne zapachy z toalety sprawiają, że od rana się denerwujesz? Twoi goście czują się niekomfortowo? Mamy na to rozwiązanie! Zawieszki do WC nie tylko błyskawicznie rozwiążą problem nieświeżych zapachów, ale zadbają także o wysoki poziom czystości Twojej toalety. Dzięki aktywnym składnikom, zawieszki do WC chronią przed rozwojem bakterii i osadzaniem się kamienia na muszli.

Zawieszki i kostki do WC w wielu zapachach

W zależności od swoich preferencji możesz wybrać klasyczną zawieszkę lub kostkę, którą można wrzucić do spłuczki. Proponujemy szeroki wybór zapachów, w tym produkty barwiące wodę i rozwiązania ekologiczne. W tej kategorii znajdziesz między innymi produkty takie jak:

  • Zawieszka do WC Power Active Lawendowe Pole od Bref,
  • Zawieszka do WC barwiąca wodę Arctic Water marki Kret,
  • Zawieszka do WC Power Active Morska Bryza od Bref,
  • Power 5 – kostka toaletowa Lime marki Domestos,
  • Bio kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym marki Kret.

Wybierz zapach idealny do Twojej łazienki, postaw na świeżość i nie martw się nieestetycznym osadem na muszli! Serdecznie zapraszamy do zakupów i zapoznania się z dedykowanym opisem każdego produktu.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe