Miód wielokwiatowy

Jest 15 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,19 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 78,79 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 20,03 zł
18,11 * 18,49 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 17,31 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 30,91 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 25,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 30,91 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 40,93 zł
73,62 * 75,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 74,07 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 36,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 31,44 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 31,44 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 40,29 zł
43,33 * 44,19 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł

Obecność miodu w diecie jest szczególnie istotna w okresie zwiększonej zachorowalności na przeziębienie i grypę, czyli w sezonie jesienno-zimowym. Warto jednak miód spożywać nie tylko wtedy, lecz włączyć go na stałe do swojej diety. Miód wielokwiatowy jest wyjątkowy, ponieważ powstaje z nektaru zebranego z różnych roślin miododajnych. Często bywa nazywany "miodem tysiąca kwiatów". Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu i wybierz swój ulubiony produkt!

Miód wielokwiatowy – właściwości

Miód wielokwiatowy należy do miodów nektarowych. Z czasem ulega naturalnej krystalizacji, przechodząc z postaci płynnej do stałej. Właściwości miodu wielokwiatowego zależą ściśle od jego składu, który jest zmienny. W miodzie wiosennym wystepuje więcej cukrów prostych, natomiast miód letni jest bogatszy o enzymy, składniki mineralne i substancje o działaniu antybakteryjnym.

Miód z cytryną najpopularniejsze zastosowanie znajduje we wspomaganiu leczenia przeziębień oraz jako wsparcie dla organizmu w trakcie okresu obniżonej odporności. Ze względu na swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze miody wielokwiatowe są zalecane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najlepszym sposobem na utrzymanie jego zdatności do spożycia jest przechowywanie w ciemnym i chłodnym miejscu, np. w słoiku bądź w kamionce.

Wielokwiatowe miody z Pasieki Rodziny Sadowskich, Bio Planet, Alce Nero i inne

Na rynku istnieje wiele polecanych i smacznych miodów - wśród najpopularniejszych znajdują się miody Bio Planet, z Pasieki Rodziny Sadowskich czy Alce Nero. Do wyboru pozostaje wiele smacznych połączeń oraz odmian. Wśród oferty miodów Bio Planet znajduje się ciekawa propozycja, jaką jest miód wielokwiatowy z pyłkiem kwiatowym, a także miód z mleczkiem pszczelim. Natomiast firma Alce Nero w ofercie posiada miody z kolendry czy miód kasztanowy. Dla smakoszy owocowych propozycji polecane są przeróżne miody z Pasieki Rodziny Sadowskich, wśród których znajdują się miody wielokwiatowe z maliną, czarną porzeczką, truskawką czy cytryną.

Miód jako drobny upominek? Świetny pomysł!

Poszukujesz pomysłu na skromny prezent dla bliskich? Postaw na prozdrowotny miód! W naszym sklepie znajdziesz pojedyncze miody lub zestawy, które zapakowane są już w formie prezentowej.  Możesz wybrać jedną z propozycji od Pszczelarza Kozackiego: miód wielokwiatowy lub leśny. Oba produkty sprzedawane są w gustownych kamionkach, które po zjedzeniu zawartości, mogą służyć za ozdobę. Jeśli chcesz postawić na zestaw miodów, warto wybrać ten od Pasieki Rodziny Sadowskich. W jego skład wchodzą smakowe miody wielokwiatowe.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i dokonania pysznych i zdrowych zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe