Podręczniki do biologii - Klasa 8 - Szkoła podstawowa

Jest 8 produktów.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 47,15 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 47,80 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 11,05 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,60 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 44,34 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 38,93 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,76 zł

Skąd pochodzi człowiek? Co to jest komórka i jak się ona dzieli? Dlaczego jestem bardziej podobna do taty a moja siostra do mamy, po co nam jest genetyka, a także co się stanie, jeśli nie będziemy dbać o środowisko. To tylko nieliczne z pytań, na które odpowiedzi poszukują uczniowie klasy ósmej w trakcie nauki biologii. Pytań tych jest wiele, a na każde z nich chcielibyśmy znaleźć odpowiedź, dlatego potrzebujemy sprawdzonych źródeł wiedzy.

Rozumiemy to doskonale, dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się podręczniki do biologii dedykowane ósmym klasom szkoły podstawowej. Książki te zostały opracowane zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa, tak by ułatwić uczniom naukę biologii.

Niezależnie od tego, czy w szkole wybrano podręcznik Puls życia 8, oferowany przez Nową Erę, czy zdecydowano się na naukę, korzystając z podręcznika Biologia WSiP, obie te publikacje są u nas dostępne.

Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że nauka samej teorii bywa niewystarczająca i ciężka do zrozumienia, dlatego w naszym sklepie internetowym oprócz podręczników do biologii dla klasy 8 szkoły podstawowej mamy również uzupełniające zeszyty ćwiczeń. Są one komplementarne do podręczników i stanowią ich doskonałe uzupełnienie, dzięki czemu nauka biologii będzie jeszcze przyjemniejsza. Mogą być one wykorzystywane w trakcie lekcji lub stanowić doskonałą bazę do prac domowych.

W Bee wiemy, że nauka biologii jest niezwykle ważna, dziedzina ta jest nam bliska w wielu obszarach życia, dlatego wyjątkowo ważne jest by uczniowie, którzy niebawem skończą szkołę podstawową, wiedzieli, czym jest genetyka, a czym badania biologiczne, jakie zjawiska zachodzą w naszych ciałach oraz jak zbudowane są organizmy. Dzięki naszej ofercie chcemy pomóc uczniom poznać tajniki biologii, a nauczycielom i rodzicom ułatwić przekazywanie wiedzy.

W ofercie naszego sklepu internetowego, oprócz podręczników do nauki biologii dla klasy 8, znajdują się również książki do innych przedmiotów oraz dedykowane dla innych klas. Zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego, a z pewnością znajdziecie coś, co Was zainteresuje.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe