M±ka owsiana

S± 4 produkty.

M±ka to podstawowy składnik większo¶ci potraw, w szczególno¶ci wypieków. Produkty m±czne króluj± na naszych stołach od wielu, wielu lat i tylko nieliczni potrafiliby się z nimi na stałe rozstać. Bułeczki, chleby, makarony, ciasta, drożdżówki czy inne wypieki — kto po nie nie sięga? Szczególnie te aromatyczne, ciepłe, najlepiej kojarz±ce się z babcinym stołem. Obecnie dietetycy apeluj±, aby w swojej diecie ograniczyć produkty m±czne, z naciskiem na te pszenne. Jednak prawda jest taka, że ze swoimi ulubionymi wypiekami wcale nie musisz się rozstawać!

M±ka owsiana stanowi znakomit± alternatywę dla jej mniej zdrowej siostry — m±ki pszennej.  Możesz dodawać j± do wypieków, aby ograniczyć ilo¶ć m±ki pszennej, albo w pełni zast±pić j± m±k± owsian±. Nada ona Twoim potrawom nowego, nietypowego wymiaru i smaku. Pieczywo wykonane z m±ki owsianej zawiera w sobie zdecydowanie więcej błonnika, dzięki czemu korzystnie wpłynie na Twój układ trawienny.

Przygotowali¶my dla Ciebie m±ki owsiane od kilku producentów, aby¶ nawet w tej kategorii miał zupełn± dowolno¶ć i wybór, dzięki któremu zakupiony produkt idealnie dopasuję się do Twoich potrzeb.

Nasi klienci często wybieraj±:

-M±kę owsian± BioPlanet
-M±kę owsian± prażon± BioPlanet
-M±kę owsian± Targoch

Je¶li z kolei do Twoich kubków smakowych trafia m±ka razowa, tu również Cię nie zawiedziemy. Proszę bardzo! M±ka owsiana razowa Babalscy czeka na Ciebie.

Większo¶ć z powyższych produktów należy do kategorii Bio. Jest to gwarancja jako¶ci i tego, że produkty te rzeczywi¶cie s± zdrowe, a w trakcie produkcji nie straciły swoich warto¶ci odżywczych.

Młode mamy chętnie przemycaj± m±kę owsian± do diety swoich dzieci, stroni±cych od owsianki. Wypieki wykonane z m±ki owsianej s± chętnie wybierane przez dzieci.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert±!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe