Mąka owsiana

Są 4 produkty.
11,39 * 14,75 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,09 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 10,24 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,36 zł

Mąka to podstawowy składnik większości potraw, w szczególności wypieków. Produkty mączne królują na naszych stołach od wielu, wielu lat i tylko nieliczni potrafiliby się z nimi na stałe rozstać. Bułeczki, chleby, makarony, ciasta, drożdżówki czy inne wypieki — kto po nie nie sięga? Szczególnie te aromatyczne, ciepłe, najlepiej kojarzące się z babcinym stołem. Obecnie dietetycy apelują, aby w swojej diecie ograniczyć produkty mączne, z naciskiem na te pszenne. Jednak prawda jest taka, że ze swoimi ulubionymi wypiekami wcale nie musisz się rozstawać!

Mąka owsiana stanowi znakomitą alternatywę dla jej mniej zdrowej siostry — mąki pszennej.  Możesz dodawać ją do wypieków, aby ograniczyć ilość mąki pszennej, albo w pełni zastąpić ją mąką owsianą. Nada ona Twoim potrawom nowego, nietypowego wymiaru i smaku. Pieczywo wykonane z mąki owsianej zawiera w sobie zdecydowanie więcej błonnika, dzięki czemu korzystnie wpłynie na Twój układ trawienny.

Przygotowaliśmy dla Ciebie mąki owsiane od kilku producentów, abyś nawet w tej kategorii miał zupełną dowolność i wybór, dzięki któremu zakupiony produkt idealnie dopasuję się do Twoich potrzeb.

Nasi klienci często wybierają:

-Mąkę owsianą BioPlanet
-Mąkę owsianą prażoną BioPlanet
-Mąkę owsianą Targoch

Jeśli z kolei do Twoich kubków smakowych trafia mąka razowa, tu również Cię nie zawiedziemy. Proszę bardzo! Mąka owsiana razowa Babalscy czeka na Ciebie.

Większość z powyższych produktów należy do kategorii Bio. Jest to gwarancja jakości i tego, że produkty te rzeczywiście są zdrowe, a w trakcie produkcji nie straciły swoich wartości odżywczych.

Młode mamy chętnie przemycają mąkę owsianą do diety swoich dzieci, stroniących od owsianki. Wypieki wykonane z mąki owsianej są chętnie wybierane przez dzieci.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe