M±ka kukurydziana

Jest 7 produktów.
4,99 * 7,06 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,99 zł
13,99 * 14,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,24 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,02 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,49 zł
7,99 * 10,07 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Nie każdy może spożywać tradycyjny makaron czy chleb. Osoby zmagaj±ce się z celiaki± musz± szukać alternatywnych rozwi±zań przy wyborze pieczywa oraz jego składników do samodzielnego wyrobu. Cierpi±cy na cukrzycę wybierać będ± m±kę inn± niż powszechnie znan± i dostępn±, po to, żeby obniżyć poziom cukru we krwi. W takich i innych sytuacjach z pomoc± przychodzi m±ka kukurydziana!

Coraz bardziej popularna m±ka z kukurydzy doceniana jest ze względu na naturalne barwniki chroni±ce organizm człowieka przed wolnymi rodnikami. To naprawdę wspaniały zamiennik służ±cy do produkcji zdrowej żywno¶ci.

M±ka kukurydziana wyrabiana jest z ziaren kukurydzy poprzez zmielenie i stanowi podstawę do produkcji chrupek kukurydzianych, makaronu i chrupkiego chleba. Wykonać można z niej także różnego rodzaju aromatyczne i smaczne ciasta, a nawet tortillę! Omlety i racuchy z m±ki kukurydzianej będ± zdrowe, smaczne i lepiej trawione. M±kę tę można także wykorzystać do zrobienia pierogów i kopytek. Z dodatkiem czosnku, fasoli i mielonej wołowiny makaron z m±ki kukurydzianej będzie doskonale współgrać, tworz±c danie idealne - smaczne i zdrowe.

M±ki kukurydzianej użyć można również jako zagęstnik. Znajdzie swoje zastosowanie także jako szampon!

W¶ród m±k oferowanych przez sklep znajduj± się m±ki znanych producentów, uznanych w¶ród firm produkuj±cych specjalistyczn± żywno¶ć bezglutenow±. Do niektórych rodzajów m±ki kukurydzianej wystarczy dodać tylko wodę i już - możemy formować ciasto!

W¶ród oferowanych w Bee m±k kukurydzianych znajduj± się m.in.:

-M±ka z niebieskiej kukurydzy nixtamalizowana marki Bluecorn
-M±ka kukurydziana bezglutenowa firmy Look Food
-M±ka kukurydziana uniwersalna bezglutenowa od Schar

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe