Mąka kukurydziana

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,66 zł
6,48 * 6,59 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,48 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,54 zł
7,99 * 10,56 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Nie każdy może spożywać tradycyjny makaron czy chleb. Osoby zmagające się z celiakią muszą szukać alternatywnych rozwiązań przy wyborze pieczywa oraz jego składników do samodzielnego wyrobu. Cierpiący na cukrzycę wybierać będą mąkę inną niż powszechnie znaną i dostępną, po to, żeby obniżyć poziom cukru we krwi. W takich i innych sytuacjach z pomocą przychodzi mąka kukurydziana!

Coraz bardziej popularna mąka z kukurydzy doceniana jest ze względu na naturalne barwniki chroniące organizm człowieka przed wolnymi rodnikami. To naprawdę wspaniały zamiennik służący do produkcji zdrowej żywności.

Mąka kukurydziana wyrabiana jest z ziaren kukurydzy poprzez zmielenie i stanowi podstawę do produkcji chrupek kukurydzianych, makaronu i chrupkiego chleba. Wykonać można z niej także różnego rodzaju aromatyczne i smaczne ciasta, a nawet tortillę! Omlety i racuchy z mąki kukurydzianej będą zdrowe, smaczne i lepiej trawione. Mąkę tę można także wykorzystać do zrobienia pierogów i kopytek. Z dodatkiem czosnku, fasoli i mielonej wołowiny makaron z mąki kukurydzianej będzie doskonale współgrać, tworząc danie idealne - smaczne i zdrowe.

Mąki kukurydzianej użyć można również jako zagęstnik. Znajdzie swoje zastosowanie także jako szampon!

Wśród mąk oferowanych przez sklep znajdują się mąki znanych producentów, uznanych wśród firm produkujących specjalistyczną żywność bezglutenową. Do niektórych rodzajów mąki kukurydzianej wystarczy dodać tylko wodę i już - możemy formować ciasto!

Wśród oferowanych w Bee mąk kukurydzianych znajdują się m.in.:

-Mąka z niebieskiej kukurydzy nixtamalizowana marki Bluecorn
-Mąka kukurydziana bezglutenowa firmy Look Food
-Mąka kukurydziana uniwersalna bezglutenowa od Schar

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe