Miód lipowy

Są 2 produkty.

Jednym z najzdrowszych, a jednocześnie smacznych dodatków do żywności jest miód. Ten naturalny produkt wyrabiany przez pszczoły, pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Miód lipowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zmagających się z osłabieniem i dolegliwościami układu oddechowego. Spożywanie miodu lipowego pozwala nabrać odporności i dojść do dobrej formy. Oprócz poprawy zdrowia uspokaja i sprawia, że zasypia się z lekkością.

Herbatka posłodzona miodem lipowym nabierze wspaniałego aromatu i niezwykłego smaku. Deser owocowy ze śmietaną i dodatkiem miodu lipowego będzie doskonałą, zdrową alternatywą dla miłośników słodkości.

Miód lipowy ma tak charakterystyczny zapach, że nie da się go pomylić z niczym innym. Silny aromat kwiatu lipy przypomina piękne, letnie chwile spędzone u babci i zachęca do zajadania się tym wybornym, zdrowym produktem. Możesz radować się wspaniałym zapachem i pysznym, smakiem, nie martwiąc się zawartym w miodach cukrem.

W Bee, jak to u nas - samo zdrowie! Oferowane przez sklep produkty są pełnowartościowe i są od lat wybieranymi przez zadowolonych klientów. Miody lipowe certyfikowane i ekologiczne zapewniają o dobrym pochodzeniu, jak i o tym, że w trakcie ich produkcji nie ucierpiało środowisko. Nawet ule, w których zamieszkują pszczoły, wybudowane są w takich pasiekach z drewna i słomy.

Propozycje miodów, które znajdziecie w naszym sklepie to:

-Miód nektarowy lipowy firmy Doktor Miodek, dostępny w dwóch rozmiarach
-Miód lipowy Bio marki Polska Róża
-Miód lipowy z Pasieki rodziny Sadowskich
-Miód lipowy bio od Dennree

Przejrzyj ofertę Bee i sprawdź, jakie inne propozycje przygotowaliśmy dla Twojego zdrowia. Wybór jest ogromny. Zapraszamy do zakupów!

Polska Róża Miód lipowy 210 g Bio -11%
w magazynie
wysyłka w 48 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe